بازگشایی نمایشگاه های فروش بهاره لنگرود، از نیمه اسفندماه/اختصاص ۲۰ تن مرغ منجمد به لنگرود

نمایشگاه های فروش بهاره در شهرستان های لنگرود و فومن، از نیمه اسفندماه جاری گشایش می یابند.

به گزارش لنگرنیوز، رییس اداره صنعت معدن و تجارت لنگرود در گفت وگو با ایرنا از آغاز ۲۵ مورد فروش فوق العاده بهاره در این شهرستان خبر داد.

محمد رفیق خواه با اشاره به اعمال تخفیف ۵ تا ۱۵ درصدی فروش کالا در فروش های فوق العاده این شهرستان گفت: این اقدام از نیمه دوم اسفندماه در لنگرود آغاز می شود.

وی از تخصیص ۲۰ تن مرغ منجمد به لنگرود خبر داد و افزود: تاکنون شش تن مرغ منجمد وارد این شهرستان شده و با قیمت ۵۹۰۰ تومان در چهار مرکز توزیع در حال عرضه به شهروندان است.

وی ادامه داد: بمنظور تنظیم بازار شب عید، طرح نظارتی ویژه نوروز با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت، اصناف و اتحادیه های مختلف تولیدی و توزیعی در سطح شهرستان در نظر گرفته شده تا بتوان علاوه بر تأمین مایحتاج مورد نیاز مردم، بازوی اجرایی دولت در کنترل و تنظیم بازار شب عید باشیم.

وی از شهروندان لنگرودی خواست به محض مشاهده هرگونه تخلف صنفی شامل گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت بر روی کالا ، عدم صدور فاکتور و … مراتب را به شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری و یا شماره ۴۲۵۲۷۹۳۰ اداره صنعت، معدن و تجارت و یا شماره ۴۲۵۲۸۳۳۰ اتاق اصناف این شهرستان اطلاع دهند.