«بابا پنجعلی» هم به مذاکرات پیوست!

خبرها حاکی است از وقتی بابا پنجعلی در جریان مذاکرات هسته‌ای قرار گرفته به دکتر ظریف گفته است: «منم میام»؛ لذا قرار است بابا پنجعلی نیز به تیم مذاکراتی بپیوندد تا جواب یاوه‌گویی‌های آمریکایی‌ها را بدهد.

به گزارش لنگرنیوز ، وبلاگ افاضات عقل کل نوشت: از آنجا که دولت محترم سرنوشت خود را به مذاکرات هسته‌‌ای گره زده است و مصمم است به هر نحو ممکن به توافق هسته‌ای دست یابد لذا برای تقویت تیم مذاکراتی از هیچ اقدامی دریغ نمی‌ورزد.

در این راستا بعد از پیوستن آقای فریدون دستیار ویژه رئیس جمهور و آقای صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی به تیم مذاکراتی هسته‌ای، تصمیم گرفته شد دیگر اعضای کابینه نیز به تیم مذاکراتی بپیوندند و با همتای آمریکایی خود به تبادل نظر بپردازند تا تیم هسته‌ای تقویت شود.

بنا بر گزارشات واصله قرار است خانم ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با حضور در تیم مذاکراتی علاوه بر تقویت این تیم، تجربیات و راهکارهای خود در مقابله با ریزگردها را در اختیار همتای آمریکایی قرار دهد تا آمریکایی‌ها نیز در آینده بتوانند به راحتی، طوفان‌های سهمگینی همچون طوفان کاترینا را مهار کرده و در نزد ملتشان سربلند باشند.

همچنین قرار است آقای آخوندی وزیر مسکن و شهرسازی، در دیدار با همتای آمریکایی خود؛ ضمن برحذر داشتن او از تکرار تجربه مسکن مهر که طرح بسیار مزخرفی است  با ارائه طرح مسکن اجتماعی، تمام بی‌خانمان‌های آمریکا را سر و سامان دهد.

قرار است آقای جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با همتای آمریکایی، به بررسی راه‌های ارتقاء آوازخوانی زنان بپردازد.

خبرها حاکی است از وقتی بابا پنجعلی در جریان مذاکرات هسته‌ای قرار گرفته به دکتر ظریف گفته است: «منم میام». لذا قرار است بابا پنجعلی نیز به تیم مذاکراتی بپیوندد تا جواب یاوه‌گویی‌های آمریکایی‌ها را بدهد.

کارشناسان می‌گویند هیچ چیز به اندازه حضور بابا پنجعلی روند مذاکرات را تسریع نکرده است به طوری که به احتمال زیاد تا چند روز آینده، توافق بسیار خوبی حاصل خواهد شد.

بنا بر اخباری که از مذاکرات محرمانه به بیرون درز کرده است حضور بابا پنجعلی باعث شده آمریکایی‌ها دست از لاف زدن بردارند و مجبور شوند برای اولین بار در طول مذاکرات ایران و آمریکا، منطقی به بحث و مذاکره بپردازند؛ چون هر گاه با بی‌منطقی به تهدید ایران می‌پردازند و از گزینه‌های روی میز سخن می‌گویند یا تهدید به ترک میز مذاکره می‌کنند، بابا پنجعلی در واکنش به باج خواهی و یاوه گویی آمریکایی‌ها می‌گوید: «الکی میگه!…بخوابونم دهنش»!

حاشیه مذاکرات هسته‌ای:
در آغاز مذاکرات، بابا پنجعلی در حالی که به آقای فریدون زل زده بود از آقای ظریف پرسید: «عباس معصومیه؟»

در طول مذاکرات، بارها تیم مذاکراتی ایران و آمریکا، اقدام به خرید ناهار کردند چون بابا پنجعلی گاه و بیگاه می‌گفت: «ناهار نخوردمه»

در طول مذاکرات، آقای عراقچی چندین بار مجبور شد توضیح دهد که وندی شرمن، زن جان کری نیست؛ چون بابا پنجعلی از جان کری می‌پرسید: «زنته؟»

بعد از امضای توافقنامه، آقای ظریف بابا پنجعلی را بغل کرد و گفت: «فدایی داری»!

در پایان مذاکرات، تیم مذاکراتی ایران، بسیار هیجان زده و خوشحال از توافق حاصل شده؛ شروع به کف زدن نموده و با هم خواندند: «باریکلا اوباما کدخدا باریکلا…باریکلا مرد بی‌خدا باریکلا…باریکلا مرد بی‌خدا باریکلا…»