شهدای مدافع حرم پیشگامان رهایی جهان از زیر سلطه امریکا، تکفیری و داعشی ها هستند

سردار سید محمد باقرزاده گفت : شهدای مدافع حرم پیشگامان رهایی جهان از زیر سلطه امریکا، تکفیری و داعشی ها هستند.

به گزارش لنگرنیوز، سردار سید محمد باقرزاده در مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم فرهاد خوشه بر گفت : شهدای مدافع حرم پیشگامان رهایی جهان از زیر سلطه امریکا، تکفیری و داعشی ها هستند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح افزود : امروز شاهد مظلومیت مکتب اسلام و صدای حق در جهان هستیم ولی در این بین زنان و مردان مسلمان با فتواهای مراجع شیعه و با اقتدا کردن به انقلاب ایران در برابر دشمن مقتدرانه ایتادگی میکنند.

1 (013)

وی با بیان اینکه جایگاه شهدای حرم کمتر از شهدای جنگ تحمیلی نیست اظهار کرد : انقلاب ایران در سال ۱۳۴۲ ظهور و در جنگ تحمیلی تثبیت شد و جوانان امروز حمایت کنندگان مکتب اسلام و آرمان های انقلاب هستند.

سردار باقرزاده اضافه کرد : فرهنگ انقلاب اسلامی ایران به دیگر کشورهای اسلامی صادر شده است و باید به حال افرادی که شعار نه غزه، نه لبنان را سر میدادند تاسف خورد چرا که جوانان عرب با اقتدا به شهدای جنگ تحمیلی در حال مبارزه با کفر و استکبار هستند.

وی با بیان اینکه فرهنگ حسینی ضامن امنیت کشور است، گفت : جوانان باید به داعشی های و تکفیری ها ثابت کنند که هیچ گاه پرچم اسلام و انقلاب بر روی زمین نخواهد ماند.