هدف اصلی دشمن نابودی جبهه اصلی مقاومت در سوریه و عراق است/سربازان امام خامنه ای برای دفاع از حرمین آماده اند

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه اظهار کرد : هدف اصلی دشمن این است که جبهه اصلی مقاومت در سوریه و عراق را نابود کند و اگر حمایت ایران از سوریه و عراق نبود امروز این دو کشور درتسخیر امریکا قرار داشت.

به گزارش لنگرنیوز، سردار عبدالله عراقی در مراسم سومین روز شهادت مدافع حرم سرگرد فرهاد خوشه بر، گفت : مردان خدا هر جای و در هر زمانی که نیاز باشد برای پایبندی به ارزشهای اسلامی و انقلاب جان خود را فدا میکنند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود : امام حسین(ع) و یارانش به دلیل عهد و پیمانشان با خداوند در برابر ۳۰ هزار مرد جنگی ایستادند و به شهادت رسیدند و رستگار شدند.

وی اظهار کرد : در دفاع مقدس نیز فرزندان ملت ایران در برابر بعثی ها که مورد حمایت بیش از ۵۰ کشور جهان بودند با اعتقاد به خداوند و با ندای لبیک یا حسین (ع) دشمن را از مرزهای کشور بیرون کردند که آرامش امروز ما به خاطر جانفشانی فرزندان دیروز کشور است.

سردار عراقی با بیان اینکه کاوران اسلام و انقلاب تا ظهور و حضور صاحب الزمان(عج) پیش میرود، تصریح کرد : در زمان جنگ تحمیلی رزمندگان تاریخ شناسنامه های خود را تغییر میدادند و امروز نیز سربازان امام خامنه ای برای دفاع از حرمین آماده اند و نام نویسی کرده اند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت : هر زمان که بحث دین و اسلام و ارزشها به میان آید مردم یکپارچه میشوند و مسئولین نیز باید در این راه کمک و همراهی کنند.

وی با بیان اینکه جبهه امروز بسیار خطرناک تر از دیروز است، اضافه کرد : اسلام امریکایی نمونه خطرناک دشمنی استکبار با انقلاب و اسلام است که به نام اسلام خضونت را در جامعه ترویج میدهند تا چهره تطهیر اسلام را تخریب کنند.

سردار عبدالله عراقی افزود : داعش با سیاست امریکا و انگلیس و با ثروت عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس برای مقابله با سلام واقعی هدایت و ایجاد شده است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه اظهار کرد : هدف اصلی دشمن این است که جبهه اصلی مقاومت در سوریه و عراق را نابود کند و اگر حمایت ایران از سوریه و عراق نبود امروز این دو کشور درتسخیر امریکا قرار داشت.

 عراقی با بیان اینکه تکلیف ایران در سوریه، عراق و لبنان مشخص میشود، گفت : دشمن به خوبی میداند که در ایران کاری از پیش نمیبرد و در راه مقاومت نیروهای داوطلب برای دفاع از حرمین آماده میباشند.

وی تصریح کرد : شهید خوشه بر، برای تکلیف الهی سر تعظیم فرود آورد و خود را برای دفاع از حرمین و ارزش ها در راه خدا قربانی کرد و حرکت شهدا ادامه دهنده حرکت سرخ امام حسین(ع) است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه انعکاس خبر رزمایش نیروهای مسلح در عرصه جهانی نشان دهنده اقتدار کامل کشور ایران است، افزود : ایران در رزمایش ها نشان داده است که با تولید سلاح ها با استفاده از توان داخلی به توان بازدارندگی رسیده است و اگر دشمن امنیت منطقه را به خطر بیندازند در حقیقت هزینه خود را بالا برده است.