حوزه های علمیه، اسلحه خانه دین اسلام در فضای مجازی هستند/پذیرش بیش از ۳۰۰ طلبه در حوزه امیرالمومنین(ع) رشت
حوزه های علمیه، اسلحه خانه دین اسلام در فضای مجازی هستند/پذیرش بیش از ۳۰۰ طلبه در حوزه امیرالمومنین(ع) رشت

مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) تصریح کرد: امروز دنیا دچار جنگ نرم است و حوزه های علمیه میتوانند به عنوان اسلحه خانه دین اسلام در فضای مجازی به شمار آیند.

به گزارش لنگرنیوز، حجت الاسلام و المسلمین مهدی مجرد در مراسم افتتاحیه سایت حوزه بزرگ و بین المللی امیرالمومنین(ع) رشت گفت : امروز بهترین روز من است زیرا شاهد افتتاح وبسایت حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) رشت بودیم.

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان افزود: اگر ما در این حوزه هر امکاناتی داشته باشیم ولی در فضای مجازی فعالیتی نداشته باشیم، هیچ فایده ای ندارد چرا که بخش اعظم فعالیت دشمن بر علیه اسلام از طریق فضای مجازی شکل میگیرد.

مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) رشت با بیان اینکه ۳۰ ماه با چکمه در محوطه این حوزه زحمت کشیدم تا ساخته شود، بیان کرد: از اعتمادی که آیت الله قربانی به بنده نموده است افتخار و تشکر ویزه می کنم و ان شاالله رو سفید شوم.

وی با اشاره به سختی های اتمام پروژه ساخت حوزه علمیه امیر المومنین(ع) افزود : در این راه عده ای در استان اذیتمان کردند و متاسفانه حتی می گفتند که زمین این حوزه غصبی است که یکی از دلایل آن ناشی از عدم آگاهی منتقدان می باشد.

مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) با تأکید بر اینکه می خواهیم آنچیزهایی که در این حوزه رخ می دهد را رسانه ای کنیم تا همه بدانند ، تصریح کرد: امروز دنیا دچار جنگ نرم است و حوزه های علمیه میتوانند به عنوان اسلحه خانه دین اسلام در فضای مجازی به شمار آیند.

حجت الاسلام مجرد اظهار کرد : در حال حاضر حوزه امیرالمومنین(ع) رشت قابلیت پذیرش بیش از ۳۰۰ طلبه را دارد.

وی خطاب به خبرنگاران گفت : از رسانه ها انتظار دارم که قلم هایتان قلم هایی امام زمانی(عج) باشد. طوری ننویسید که به نفع شخص،گروه و یا جناحی باشد؛ حتی برای شخص اول کشور هم خبر نزنید بلکه همواره امام زمان(ع) را در نظر بگیرید.

مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) اظهار کرد: از امروز حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) رشت پایگاه خبریِ همه خبرگزاری های استان خواهد بود و این مکان را متعلق به خودتان بدانید.