پیام تسلیت مراجع تقلید به رهبر انقلاب
پیام تسلیت مراجع تقلید به رهبر انقلاب

پیام تسلیت آیت الله مظاهری به رهبرمعظم انقلاب رئیس حوزه علمیه اصفهان در پیامی درگذشت خواهر مکرّمه رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفت. به گزارش لنگر نیوز به نقل از  واحد مرکزی خبر،‌ در پیام آیت الله مظاهری از مراجع تقلید آمده است: حضور مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله آقای خامنه‌ای«دامت‌برکاته» با اهدای […]

پیام تسلیت آیت الله مظاهری به رهبرمعظم انقلاب

رئیس حوزه علمیه اصفهان در پیامی درگذشت خواهر مکرّمه رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفت.

به گزارش لنگر نیوز به نقل از  واحد مرکزی خبر،‌ در پیام آیت الله مظاهری از مراجع تقلید آمده است:

حضور مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله آقای خامنه‌ای«دامت‌برکاته»

با اهدای سلام و تحیّات وافر و استعلام از سلامت وجود شریف ؛

فقدان خواهر مکرّمه حضرتعالی را صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم ،  از خداوند سبحان برای آن علویه  مخدّره ،  رحمت واسعه  الهی و حشر با حضرت صدیقه طاهره “سلام‌الله‌علیها” و برای خاندان مصاب ، سلامت و سعادت و برای حضرتعالی طول عمر همراه با عزت و تأییدات عالیّه  الهیّه را مسئلت می‌نمایم.

پیام تسلیت آیت الله جوادی آملی

آیت الله جوادی آملی در پیامی درگذشت خواهر رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: در گذشت بانوی مکرّمه، همشیره گرامی حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری را به معظم له و بازماندگان بزرگوار آن فقیده سعیده تسلیت، علّو درجات آن بانوی با ایمان و صبر جمیل خانواده های مصیبت دیده از خدای سبحان مسئلت می شود.

تسلیت آیت الله صافی گلپایگانی به رهبر انقلاب

آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید با صدور پیامی درگذشت همشیره رهبر معظم انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

وی در این پیام آورده است: حضرت آیت الله آقای خامنه‌ای دامت برکاته، درگذشت همشیره مکرمه، علویه محترمه را به حضرتعالی تسلیت عرض نموده، رحمت واسعه الهی برای آن فقیده سعیده و صبر و اجر برای بازماندگان مکرّم و بقای برکات وجود شریف را از خداوند متعال مسئلت دارم.