سابقه خواص شرط تایید آنان در جامعه نیست/برخی قصد فراموشی فتنه را دارند

میرحسینی اظهار کرد : برخی خواص هنوز هم در سخنرانی های خود صحبتی از فتنه به میان نمی آوردند و قصد فراموشی آن را دارند و این درحالی است که رهبری همواره در سخنرانی ها و موضوعات مختلف از فتنه به عنوان یک خطر و تهدید دشمن برای نظام جمهوری اسلامی و مردم نام می برند.

به گزارش لنگرنیوز، شب گذشته همزمان با شهادت حضرت زهرا(س) مراسم یادواره ۱۱۰ شهید مسجد شهدای(امینی) لنگرود برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم میرحسینی اشکوری گفت : شهدا در راه اخلاص و پشتیبانی از ولایت فقیه به حضرت زهرا اقتدا کردند و شهدا فرزندان حضرت فاطمه (س)هستند.

وی با بیان اینکه حضرت زهرا منشا وجود تمام دنیا است، افزود : یکی از اهداف حضور حضرت زهرا(س) در زمین برای پیروی و سپر شدن در برابر ولایت بود.

میرحسینی اشکوری اظهار کرد : برخی با ادعای پیروی از ولایت و ملسمانی امام علی(ع) را خانه نشین کردند ولی حضرت زهرا بر همگان روش پیروی را از خودگذشتگی نشان داد.

وی با بیان اینکه شهدای کشور نیز در برابر ولایت و منافقان خود را سپر بلا کردند اظهار کرد : امروز برخی در قالب دوست، تفکرات دشمن را پیاده میکنند.

میرحسینی با اشاره به شعار سال تصریح کرد : شعال سالی که رهبر معظم انقلاب برای امسال نامگذاری کردند موافق شعار دولت است و دولت باید در این راستا توجه بیشتری داشته باشد

حجت‌الاسلام میرحسینی اشکوری با اشاره به نفوذ برخی از خواص در دولت تاکید کرد : ملاک دین و رهبری است و سابقه خواص شرط تایید آنان در جامعه نیست

وی اظهار کرد : برخی خواص هنوز هم در سخنرانی های خود صحبتی از فتنه به میان نمی آوردند و قصد فراموشی آن را دارند و این درحالی است که رهبری همواره در سخنرانی ها و موضوعات مختلف از فتنه به عنوان یک خطر و تهدید دشمن برای نظام جمهوری اسلامی و مردم نام می برند.