تئاتر”سیستم گرون هلم” در لنگرود به روی صحنه میرود

برنا احمدنژاد در گفت و گو با لنگرنیوز، از اجرای تئاتر”سیستم گرون هلم” در شهرستان لنگرود خبر داد.

برنا احمدنژاد در گفت و گو با لنگرنیوز، از اجرای تئاتر”سیستم گرون هلم” در شهرستان لنگرود خبر داد.

تهیه کننده این تئاتر افزود : این تئاتر ۱۴ فروردین و در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ در سالن ارشاد اسلامی لنگرود به روی صحنه میرود.

وی با بیان اینکه جوردی گالچران نویسنده و علیرضا کوشک جلالی کارگزدان این تئاتر است، اظهار کرد : این کار با همکاری اداره ارشاد لنگرود و شهرداری و شورای اسلامی لنگرود انجام می شود.

احمدنژاد تصریح کرد : الهام پاوه نژاد، امیرحسین رستمی، رضا مولایی و سینا رازانی بازیگران این نمایش هستند.

احمدنژاد در خصوص نمایشنامه این تئاتر اعلام کرد : چهار نفر متقاضی یک شغل بسیار مهم در یک کنسرن گردن کلفت جهانی چند ملیتی هستند و ما شاهد آخرین مصاحبه‌ی مسئولین این کنسرن با این چهار نفر هستیم. مصاحبه‌ای کاملا غیرمتعارف با “سیستم گرون هلم” که با شیوه های روان کاوانه آبزورد و تحقیر کننده، پرده از روی تمام رازها، ضعف‌ها و به طور کلی زندگی شخصی کاندیداها بر می‌دارد. در این نشست ما شاهد این هستیم که چهار انسان کاملا متفاوت برای رسیدن به هدف مادیشان حاضر به نابودی تمام ارزش‌های معنوی خود و دیگران هستند و به یکدیگر به شکل رقیبی سر سخت می‌نگرند.

وی ادامه داد :جذابیت قصه زمانی بیشتر می‌شود که متوجه می‌شویم یکی از این چهار نفر، کارمند این کنسرن است و وظیفه سه نفر دیگر شناسایی این فرد است. این که آیا این مسئله واقعیت دارد یا نه، و اگر واقعیت دارد، کدام یک از این چهار نفر کارمند شرکت است که ادامه داستان نمایشنامه را پیشنهاد میکنم که مخاطبان به صورت حضوری مشاهده کنند

IMG_۲۰۱۵۰۴۰۱_۱۹۴۵۲۴