تیم شهدای آنسرمحله لنگرود، قهرمان مسابقات فوتسال جام نوروز شد

مسابقات فوتسال جام نوروز یادواره سردار همیشه قهرمان شهید حسین املاکی با حضور ۱۶ تیم از شهر لنگرود و شهرهای اطراف از ۵ فروردین سال جاری به مدت ۱۰ روز آغاز شد که این مسابقات بعد از برگزاری ۳۴ بازی ، با قهرمانی تیم شهدای آنسرمحله لنگرود پایان رسید.

به گزارش لنگر نیوز ، مسابقات فوتسال جام نوروز یادواره سردار همیشه قهرمان شهید حسین املاکی با حضور ۱۶ تیم از شهر لنگرود و شهرهای اطراف  از ۵ فروردین سال جاری به مدت ۱۰ روز آغاز شد که این مسابقات بعد از برگزاری ۳۴ بازی ، با قهرمانی تیم شهدای آنسرمحله لنگرود پایان رسید.

در این مسابقات که به همت کمیته فوتسال هیئت فوتبال شهرستان لنگرود و تربیت بدنی حوزه بسیج امام خمینی (ره) برنامه ریزی شد ، در مجموع ۳۴ بازی بازی انجام شد که ۲۰ بازی در مرحله اول ، ۱۰ بازی در مرحله دوم و ۴ بازی هم در مرحله نهایی این مسابقات برگزار گردید.

در شب آخر مسابقات که با استقبال مناسب تماشاگران همراه بود در دیدار رده بندی تیم کالای ورزشی المپیک با برتری ۳ بر ۲ مقابل تیم پست بانک گرسک به مقام سوم اولین دوره این مسابقات دست یافت . در دیدار پایانی که از ساعت ۲۳ آغاز شده بود ، تیم شهدای آنسرمحله لنگرود در دیداری یک طرفه تیم پیتزا ستاره لنگرود را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد تا قهرمانی اولین دوره مسابقات جام نوروز شهرستان لنگرود را نصیب خود کند .

در پایان این مسابقات سجاد یوسف خواه از تیم رودسر به عنوان بازیکن اخلاق و عماد عباسی ازتیم رودسر به عنوان بازیکن فنی مسابقات انتخاب شدند.

 

تیم قهرمان 

5d9a9e913d3ebd5074b1e9e0ec326291c6be2a60afe50d4f4d9df4ed36e13edb