جاعل حرفه‌ای شرق گیلان دستگیر شد

رئیس پلیس لنگرود گفت: جاعل حرفه‌ای و سارق اماکن دولتی که با جعل سند مبادرت به فروش اموال دولتی می‌کرد توسط پلیس شهرستان لنگرود دستگیر شد.

به گزارش لنگرنیوز، حسین نیکفرد اظهار داشت: ماموران انتظامی پاسگاه دیوشل این شهرستان در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی قصد فروش لوازم مشکوک به سرقتی را دارد، به سرعت جهت صحت و سقم موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل این فرد ۲۴ ساله که با یکدستگاه خودروی نیسان متعلق به یکی ازادارات با آرم و علائم دولتی ملبس به لباس فرم در حال فروش۸ عدد میله گرد ۲ متری، ۶ ورق فرز، یک عدد چراغ پروژکتور بزرگ، یک عدد آبکش برنجی، یک عدد دیگ بزرگ، ۲۴ عدد تکه آلومینیوم نیم متری، ۲ عدد چدنی گاز فر، یک گونی آهن آلات ریز، یک عدد سپر عقب خودروی پاترول، یک عدد تلمبه، ۱۰ عدد خاموت، ۳ عدد جک امدادی آهنی ،۴ تکه سیم برق مسی یک متری بزرگ، یک عدد بالش و یک تخته پتو با آرم دولتی و یک عدد اره آهن بر بوده را دستگیر کردند.

رئیس پلیس لنگرود با بیان اینکه از این متهم دستگیر شده یک برگ سند جعلی فروش اموال نیز کشف شده است بیان داشت: رئیس این اداره دولتی در پاسگاه انتظامی حاضر شده و اعلام کرد که کلیه اموال ذکر شده سرقتی بوده و متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.