تیم فوتبال شهرداری لنگرود با نتیجه چهار بر یک مقابل امید حسن آباد قم شکست خورد

نمایندگان فوتبال استان گیلان در ادامه رقابت های لیگ دسته سوم کشور ، یک پیروزی ، دو تساوی و یک شکست کسب کردند .

به گزارش لنگرنیوز، مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز چهارشنبه در این خصوص گفت : در هفته چهاردهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور ، شهرداری فومن حریفش را شکست داد ، چوکای تالش و رهپویان رضوانشهر مقابل حریفان خود به نتیجه تساوی رسیدند و شهرداری لنگرود مغلوب حریفش شد .

مجتبی پوربخش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، تیم فوتبال شهرداری فومن در ساری برابر شهدای این شهر قرار گرفت که در نهایت با نتیجه یک بر صفر مقابل حریفش به برتری رسید .

وی اظهار کرد : تیم چوکای تالش دیگر نماینده گیلان نیز به مصاف مقاومت تهران رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت و تیم رهپویان رضوانشهر هم برابر ایرانداد تهران به نتیجه تساوی بدون گل رسید .

وی ادامه داد : تیم فوتبال شهرداری لنگرود دیگر نماینده استان گیلان هم مقابل امید حسن آباد قم قرار گرفت که در نهایت در یک دیدار ضعیف با نتیجه چهار بر یک مقابل حریفش شکست را پذیرا شد .

وی بیان کرد : در پایان هفته چهاردهم این رقابت ها ، تیم رهپویان رضوانشهر با کسب ۲۷ امتیاز در صدر ، شهرداری فومن با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم ، شهرداری لنگرود با کسب ۱۵ امتیاز در مکان نهم و چوکای تالش با کسب ۱۳ امتیاز در مکان دهم جدول گروه نخست این رقابت ها قرار دارند .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد : در رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه های کشور ، ۲۴ تیم حضور دارند که در دو گروه ۱۲ تیمی به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .