نظر شجریان درباره آرایش غلیظ

ترانه پایانی آرایش غلیظ؛ غافلگیری انتهای فیلم بود. همایون شجریان، خواننده موسیقی سنتی، این ترانه را خوانده بود به گزارش لنگرنیوز به نقل از شریان، همایون شجریان خواننده معروف موسیقی سنتی کشورمان که تیتراژ پایانی فیلم آرایش غلیظ به کارگردانی حمید نعمت الله را در جشنواره فیلم فجر امسال خوانده است، پس از تماشای فیلم […]

ترانه پایانی آرایش غلیظ؛ غافلگیری انتهای فیلم بود. همایون شجریان، خواننده موسیقی سنتی، این ترانه را خوانده بود

به گزارش لنگرنیوز به نقل از شریان، همایون شجریان خواننده معروف موسیقی سنتی کشورمان که تیتراژ پایانی فیلم آرایش غلیظ به کارگردانی حمید نعمت الله را در جشنواره فیلم فجر امسال خوانده است، پس از تماشای فیلم آرایش غلیظ در کاخ جشنواره در مورد خوانندگی در تیتراژ پایانی این فیلم گفت : به خاطر اینکه این فیلم یک فیلم پر انرژی بود ما باید یک موسیقی را انتخاب می کردیم که انرژی این فیلم هم حفظ شود.

وی در پاسخ به این سوال که چگونه به این کار ترکیبی بین موسیقی سنتی و مدرن رسیدید بیان داشت : من فیلمنامه کار را نخواندم. ولی از همان موقع که فیلم را دیدم احساس کردم باید یک کار ترکیبی را اجرا کنم تا انرژی موجود در فیلم را بتوانیم در تیتراژ پایانی نیز حفظ کنیم. همکاریمان با آقای پور ناظری هم بر همین اساس بود.

 

وی در مورد تصمیم خویش مبنی بر ادامه همکاری برای خواندن تیتراژ فیلم های دیگری در سینما در آینده نیز گفت : باید دید در آینده چه پیش خواهد آمد و آن موقع تصمیم گرفت.