دستگیری دو توزیع کننده تریاک در شهرستان لنگرود

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان از دستگیری دو توزیع کننده وکشف ۵ کیلو و ۶۶۰گرم تریاک در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز، سرهنگ”حسین نیک فرد”فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته طی عملیات های جداگانه ۵کیلو و ۶۶۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط نمایند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی اطلاع از اینکه دو فرد ۲۷ و ۴۸ ساله در امر توزیع و فروش مواد مخدر فعالیت دارند با انجام تحقیقات لازم و اطمینان از صحت و سقم موضوع و با اخذ مجوز از مقام قضایی بازرسی از محل سکونت متهمان را در دستور کار خویش قرار دادند.

سرهنگ حسین نیک فرد ادامه داد: ماموران ضمن رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی در بازرسی انجام شده موفق شدند از متهم ردیف اول، یک کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک، ۴۱۰ گرم شیره تریاک، ۲۰۵ گرم سوخته تریاک٬ ۲۱۵ گرم حشیش٬ ۱کیلو و ۳۰۰ گرم آب شیره تریاک٬ ۱۹ عدد قرص متادون به وزن ۲ گرم ٬ ۱ عدد ترازوی توزین٬ ۱ حقه وافور ٬ مبلغ ۲ میلیون و ششصد و سی هزار ریال وجه نقد و از متهم ردیف دوم ۲ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۳۰ گرم سوخته تریاک و مبلغ ۳ میلیون و سیصد و شصت هزار ریال کشف و نامبردگان را دستگیر کنند.

به گفته وی، متهمان با تشکیل پرونده جهت سییر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.