عذرخواهی رئیس شورای شهر از توقف ساخت مزار شهدای گمنام/شیخ طاهر: کارهای فرهنگی مورد غفلت واقع شد

منصفی با عذرخواهی در خصوص تکمیل مزار شهدای گمنام اظهار کرد : کوتاهی پیمانکار این پروژه موجب تکمیل نشدن به موقع این مزار شد که ادامه روند انجام کار از نیمه اردیبهشت ادامه میابد.

به گزارش خبرنگار لنگرنیوز، همزمان با روز شورا ها، ظهر امروز نشست خبری اعضای شورای شهر لنگرود با اصحاب رسانه، درسالن جلسات شورای شهر لنگرود برگزار شد.

Picture 7053 - Copy

غلامرضامنصفی با تبریک اعیاد خجسته ماه رجب و روز معلم و کارگر گفت : انتخاب شهردار از سوی مردم، یکی از مسائل مطرح شده توسط نمایندگان مجلس است که بسیاری از اعضای شوراهای شهر با این طرح مخالف هستند و اعتقاد دارند که اجرای این طرح دارای اشکالات و ضررهایی برای مردم و شورا ها می شود.

رئیس شورای شهر لنگرود با اشاره به مصوبات سال جاری اضافه کرد : خرید ماشین آلات سنگین و آتش نشانی از جمله نیاز های ضروری شهرداری لنگرود است که این کار را در دستور کار قرار دادیم که در این صورت با کاهش هزینه کرایه ماشین آلات سنگین و خدمات رسانی بهتر و بیشتر آتش نشانان، روبرو خواهیم شد.

وی اظهار کرد : آزاد سازی حریم رودخانه، ایجاد پیست دوچرخه سواری، تملک و خرید خانه منجم باشی، تکمیل مزار شهداگمنام و احداث ساختمان جدید شهرداری لنگرود از دیگر اقدامات و مصوبات شورای شهر برای سال جاری است.

منصفی با عذرخواهی در خصوص تکمیل مزار شهدای گمنام اظهار کرد : کوتاهی پیمانکار این پروژه موجب تکمیل نشدن به موقع این مزار شد که ادامه روند انجام کار از نیمه اردیبهشت ادامه میابد.

شیخ طاهر

در ادامه رحیم شیخ طاهر با بیان اینکه انقلاب ایران، انقلاب فرهنگی و اسلامی بود، ادامه داد : بعد از گذشت سه دهه از انقلاب، کارهای فرهنگی به دلیل مسائل مالی و عدم بودجه کافی مورد مغفول قرار گرفته است.

مسئول کمیسیون تخصصی فرهنگی و اجتماعی شورای شهر لنگرود افزود : امیدوارم با روحیه فرهنگی که در بین اعضای شورای شهر وجود دارد کارها در دو سال باقی مانده بهتر و بیشتر انجام گیرد.

وی با اشاره به تنها کتابخانه عمومی شهر لنگرود، اضافه کرد : عدم تجهیز و وضعیت ساختمان این کتابخانه نیز مورد بی مهری قرار گرفته است که در چند ماه اخیر برخی مصوبات جهت تجهیز و به روز کردن کتاب های این کتابخانه از سوی شهردار و شورا انجام گرفت.

شیح طاهر اضافه کرد : داشتن بوستان مشاهیر، تمثال مشاهیر و اندیشمندان لنگرودی، خرید خانه منجم باشی و داشتن موزه از دیگر نگرانی های فرهنگی در این شهر است.