در مبارزه با ایجاد تحریف ها در این مکتب با عظمت باید دانست هر حرکتی که مانند قمه زدن و امثال آن باشد و هر حرفی که منافاه با عظمت و شأن این مکتب باشد شرعاً جایز نیست. به گزارش لنگرنیوز ، پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی«مد ظله» در پیامی به […]

در مبارزه با ایجاد تحریف ها در این مکتب با عظمت باید دانست هر حرکتی که مانند قمه زدن و امثال آن باشد و هر حرفی که منافاه با عظمت و شأن این مکتب باشد شرعاً جایز نیست.

به گزارش لنگرنیوز ، پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی«مد ظله» در پیامی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام تاکید کردند: در مبارزه با ایجاد تحریف ها در این مکتب با عظمت باید دانست هر حرکتی که مانند قمه زدن و امثال آن و هر حرفی که منافاه با عظمت و شأن این مکتب باشد شرعاً جایز نیست.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

می دانیم حادثه عاشورا یک مکتب پر فضیلت جهانی و جاودانی است که بر اساس کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا در سطح گیتی می درخشد و پیامهای فراوان و درسهای بسیاری را منتشر می سازد.

این مکتب کانون فروزانی برای نجات انسانها از زیر سیطره ظلم استکبار و از ذلّت و حقارت و وابستگی است و امسال با توجه به اوضاع زمان و جهان باید مراسم عاشورا را گرمتر و پررنگ تر برگزار نمائیم.

ضمناً در مبارزه با ایجاد تحریف ها در این مکتب با عظمت باید دانست هر حرکتی که مانند قمه زدن و امثال آن باشد و هر حرفی که منافاه با عظمت و شأن این مکتب باشد شرعاً جایز نیست.

 وفّقکم الله لمرضاته

 حسین نوری همدانی

 ۱۳/۸/۱۳۹۲