اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی در لنگرود

فرمانده انتظامی لنگرود از اجرای طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی و پلمپ ۱۵ واحد متخلف در این شهرستان خبر داد.

حسین نیک‌فرد پیش از ظهر امروز در نشست انتظامی شهرستان لنگرود با اشاره به اجرای طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح از چندین اصناف لنگرود بازدید شد.

وی بازدیدها را منجر به پلمب ۱۵ واحد صنفی در لنگرود عنوان کرد و افزود: این واحدهای صنفی شامل قهوه‌خانه، سفره‌خانه سنتی و… به دلیل رعایت نکردن مقررات صنفی و فعالیت بدون مجوز و عدم اخذ پروانه کسب پلمب شدند.

فرمانده انتظامی لنگرود با تاکید بر اینکه این نیز برای برخورد قاطع با اصناف متخلف آمادگی دارد، تصریح کرد: شهروندان لنگرود در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به ۱۱۰ اطلاع دهند.

وی در ادامه به به وضعیت تصادفات رانندگی در لنگرود اشاره کرد و یادآور شد: بر اثر بی‌احتیاطی و عدم توانایی در کنترل خودرو سه نفر جان خود را از دست دادند.

نیک‌فرد رعایت قوانین و مقررات را مورد تاکید رانندگان قرار داد و خاطرنشان کرد: عمده‌ترین دلیل تصادفات رانندگی بی‌احتیاطی و عدم توانایی در کنترل بوده است.

وی پرهیز از عجله و شتاب در هنگام رانندگی و تبعیت از قوانین راهنمایی و رانندگی را از جمله موارد مهم در رانندگی ایمن و پیشگیری از حوادث مرگبار عنوان کرد.