برگزاری مسابقات کشتی پهلوانک‌های آزاد و فرنگی در لنگرود

رئیس هیئت کشتی گیلان از برگزاری مسابقات کشتی پهلوانک‌های آزاد و فرنگی قهرمانی گیلان در چاف و چمخاله لنگرود خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز ، نقی هدایتی امروز با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی پهلوانک‌های آزاد و فرنگی قهرمانی گیلان اظهار کرد: این مسابقات در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه جاری ساعت ۹ صبح در سالن کارگران بخش چاف و چمخاله لنگرود برگزار می‌شود.

وی با اشاره به دعوت چند کشتی‌گیر جوان گیلان در رقابت‌های تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در تهران، تصریح کرد: رقابت‌های تیم ملی کشتی جوانان آزاد و فرنگی از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت در تهران خانه کشتی شماره ۲ برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کشتی گیلان تصریح کرد: مهران داداشی در وزن ۶۶ کیلوگرم، فرزام مسلمی در وزن ۱۲۰ کیلوگرم با مربی‌گری بهروز قنبرنژاد و سرپرست محمد محبی در رده جوانان فرنگی‌کار به رقابت‌های تیم ملی دعوت شدند.

وی با اشاره به معرفی جوانان کشتی آزاد افزود: در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد نامجو مطلق، ۷۴ کیلوگرم علیرضا رضوانی و ۹۴ کیلوگرم امیرحسین میرباباشاهی در رده جوانان آزاد حضور دارند.

هدایتی، مربی تیم جوانان کشتی آزاد را سیدمجتبی موسویان و سرپرست حسین محمدزاده معرفی کرد و یادآور شد: گیلان در رشته ورزش کشتی استعدادهای زیادی دارد و تاکنون قهرمانان زیادی در سطح ملی و بین‌المللی تحویل داده است.