چرا بایددر اوج نیاز شغلی ودر سن ازدواج به سربازی برویم ولی پولادی خوش‌گذرانی کند؟
چرا بایددر اوج نیاز شغلی ودر سن ازدواج به سربازی برویم ولی پولادی خوش‌گذرانی کند؟

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در نامه ای مهم به سرلشگر فیرآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح درباره فوتبالیست فراری نکاتی را مطرح کرده است.

به گزارش لنگرنیوز و به نقل از «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ در ابتدای این نامه آمده است:

امروز نزدیک به ۵ ماه از دستور جنابعالی در مورد عدم اشکال در همراهی سربازان فراری و جاعلان کارت معافیت آن با تیم ملی فوتبال می گذرد و یکی از این بازیکنان تا به حال وارد کشور نشده و به بهانه واهی نیاز تیمش به وی بدون ورود به ایران از ۵ ماه پیش بلافاصله به قطر رفته  و به کشور بازنگشته است.

این نامه می افزاید: جناب سرلشگر می شود برای ما دانشجویانی که باید بدون قطع زمان و با پایان یافتن تحصیلاتمان راهی سربازی شویم؛ چه با مدرک بالا و چه با داشتن زن و فرزند؛ توضیح دهید که فرق آقای پولادی با ما دانشجویان در چیست؟ در چیست که ما باید در اوج نیاز شغلی و در اوج آمادگی برای ورود به بازار کار، و در سن ازدواج باید به سربازی برویم ولی آقای پولادی حتی با وجود ارتکاب جرم و جعل کارت معافیت سربازی که پوزخندی به همکاران شما و خود شما در نیروهای مسلح هم هست؛ اینگونه آزادانه در کشور دیگری به کسب درآمد کلان و خوش گذرانی می پردازد؟ اینست عدالت، اینست دفاع از حق ما؟

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در ادامه این نامه آورده است:

آیا این تجاوز و جنایت در حق ما نیست بدون اینکه کشور یا افرادی با سلاح گرم به ما حمله کنند؟ آیا بهتر نیست به جای صدور پیام های تبریک بی معنی  در قبال کارهای انجام نشده به وظایف خود بپردازید و از این فسادها و ناعدالتی ها و حق کشی ها جلوگیری بفرمایید، چه اینکه حضرتعالی این دفعه مستقیما در این مسئله دخیل بوده اید!

این نامه در پایان ادامه می دهد: محض اطلاع عرض می کنیم که لیگ فوتبال قطر هم به پایان رسیده است و بیش از یک ماه است این سرباز فراری در کشور قطر آزادانه حضور دارد و فکر می کنیم فرصت لطف شما و مجموعه زیر نظرتان هم در این مسئله به پایان رسیده است و بایستی برخورد شایسته با این بی عدالتی صورت گیرد.