فرزند شهید دستواره با بیان اینکه ‌امام خمینی(ره) همانگونه که در موضوعات مختلف صحبت کرده‌اند درباره خانواده شهدا نیز فرمودند «خانواده شهدا چشم و چراغ ملتند»، گفت: ‌سیدحسن خمینی باید از خانواده شهدا دلجویی می‌کرد. به گزارش لنگرنیوز ، مهدی دستواره فرزند شهید محمدرضا دستواره قائم مقام فرمانده لشکر ۲۷ محمدرسول الله(ص) در گفت‌وگو با […]

فرزند شهید دستواره با بیان اینکه ‌امام خمینی(ره) همانگونه که در موضوعات مختلف صحبت کرده‌اند درباره خانواده شهدا نیز فرمودند «خانواده شهدا چشم و چراغ ملتند»، گفت: ‌سیدحسن خمینی باید از خانواده شهدا دلجویی می‌کرد.

به گزارش لنگرنیوز ، مهدی دستواره فرزند شهید محمدرضا دستواره قائم مقام فرمانده لشکر ۲۷ محمدرسول الله(ص) در گفت‌وگو با فارس با اشاره توهین‌های اخیر نعیمه اشراقی به خانواده‌های شهدا و موضع‌گیری حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی درباره نظر امام (ره) نسبت به مسئله حجاب اظهارداشت: حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی باید خیلی صریح در این زمینه نیز موضع‌گیری انجام داده و از خانواده شهدا نیز دلجویی می‌کرد.

 

فرزند شهید دستواره تصریح کرد: ‌امام خمینی(ره) همانگونه که در موضوعات مختلف صحیت کرده اند درباره خانواده شهدا نیز فرمودند«خانواده شهداء چشم و چراغ ملتند».

 

وی با بیان اینکه آقای حمید انصاری به‌جای دلجویی از خانواده شهدا گفته بود که آنهایی که این قضیه را محکوم کرده‌اند پیگیری قانونی می‌کنیم، افزود: از سید حسن خمینی به عنوان شناخته ترین عضو بیت امام انتظار می‌رود موضع‌گیری صریحی داشته باشند و اگر کسی اشتباه کرده با کدخدامنشی آن را حل کند.