پسر جوانی که با قمه طعمه‌های خود را مجروح و اموالشان را به زور تصاحب می‌کرد، توسط مأموران کلانتری ۱۴۱ شهرک راه‌آهن دستگیر شد. به گزارش لنگرنیوز ، ۲۶ مهرماه جاری مأموران کلانتری ۱۴۱ شهرک راه آهن در حال گشت‌زنی در محدوده حوزه استحفاظی فردی را مشاهده کردند که با قمه از موتورسیکلت پیاده شده […]

پسر جوانی که با قمه طعمه‌های خود را مجروح و اموالشان را به زور تصاحب می‌کرد، توسط مأموران کلانتری ۱۴۱ شهرک راه‌آهن دستگیر شد.

به گزارش لنگرنیوز ، ۲۶ مهرماه جاری مأموران کلانتری ۱۴۱ شهرک راه آهن در حال گشت‌زنی در محدوده حوزه استحفاظی فردی را مشاهده کردند که با قمه از موتورسیکلت پیاده شده و با عربده‌کشی و ایجاد رعب و وحشت یکی از شهروندان را مورد زورگیری قرار داده و سپس با استفاده از شلوغی محل متواری شده است.

 

مأموران کلانتری نیز با هماهنگی مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پایتخت طرح مهار را به اجرا درآورده و توانستند متهم را در یکی از خیابان‌ها غافلگیر کرده و محاصره کنند.

 

این پسر شرور که با کشیدن قمه قصد صدمه زدن به مأموران را داشت در یک درگیری کوتاه مغلوب مأموران شد و تحت الحفظ به کلانتری منتقل شد.

 

سرگرد نعمت ابراهیمی، رئیس کلانتری ۱۴۱ شهرک راه آهن درباره این خبر گفت: مأموران از متهم که عباس نام دارد، دو قمه بلند و یک چاقو کشف کردند و متهم نیز در بازجویی‌‌های اولیه به ۳۰ مورد زورگیری در ملأ عام اعتراف کرد.

 

کلانتر شهرک راه‌آهن از اهالی شهرک گلستان، شهرک صدرا، شهرک چشمه و دهکده المپیک در خواست کرد تا چنانچه توسط این شخص مورد زورگیری قرار گرفته‌اند، برای شکایت به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.