آگاهی و شناخت، کلید طلایی در ساخت زندگی ایده آل

بنیانگدار علم «ان ال پی» در ایران شب گذشته در لنگرود ، آگاهی و شناخت در ساختن زندگی را کلید طلایی دانست و گفت: راه استفاده از توانمندی‌ها و رسیدن به سعات و خوشبختی در گرو آگاهی و شناخت است.

استاد مجید میرباقری، بنیانگدار علم «ان ال پی» در ایران در سیمنار یکروزه علم برتر دنیا در حیطه ذهن که شب گذشته(۲۲ اردیبهشت) در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، گفت: این علم نوین به تغییر و تحول بنیادی در همه ابعاد زندگی و داشتن زندگی توام با آرامش می‌پردازد.

وی با بیان اینکه انسان‌ها با آگاهی و شناخت در یک مرحله از زندگی بازمهندسی می‌کنند، افزود: انسان موجود منفعلی نیست و باید رشد کند تا زندگی خودش را آنطوری که می‌خواهد، بسازد.

میرباقری با اشاره به اینکه «ان ال پی» یک علم تجربی است، تصریح کرد: این علم نوین با ارائه راهکار به دنبال روشی است تا هر لحظه حال خود و آینده را بسازیم و ذهن را برنامه ریزی کنیم.

بنیانگذار«ان ال پی» در ایران، مغز انسان‌ها را سرمایه این مملکت عنوان و اذعان کرد: راه استفاده از توانمندی‌ها و رسیدن به سعات و خوشبختی در گرو آگاهی و شناخت است.

وی آگاهی و شناخت در ساختن زندگی را کلید طلایی دانست و تصریح کرد:  ان ال پی، دنیا و دریچه‌ای جدید را به روی زندگی باز می‌کند.

گفتنی است،استاد مجید میرباقری یکی از بنیانگذاران علم NLP در ایران می‌باشد و بیش از ۱۷ سال است که همایش‌ها و دوره‌های بسیار موفقی در شهرهای تهران، رشت، اصفهان و دیگر شهرهای ایران برگزار کرده که با استقبال بی‌نظیری مواجه شده است.

دوره NLP  به صورت آکادمیک درسطح بین المللی بوده و با سبکی کاملا متفاوت نتایج کاملا موثر و فوق العاده‌ای همراه دارد.

آشنایی با اصول کنترل ذهن معجزه گر و چگونگی برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه، تکنیک برقراری ارتباط موثر با همه انسان‌ها، طراحی سرنوشت بر اساس نحوه بکارگیری تکنیک‌های دستیابی به اهداف در کار و زندگی و رفع موانع ذهنی مانند اضطراب، استرس با به کار گیری تکنیک NLP به شکل درمان سریع از جمله مطالب ارائه شده در این دوره‌هاست.