سومین سیمنار «علم برتر دنیا در حیطه ذهن» در لنگرود برگزار شد

سومین سیمنار یکروزه علم برتر دنیا در حیطه ذهن«ان ال پی» با هدف آشنایی مردم با این علم نوین در لنگرود برگزار شد.

میترا سال افزون، مدیر اجرایی کانون «ان ال پی »لنگرود در سیمنار یکروزه علم برتر دنیا در حیطه ذهن(ان ال پی) که شب گذشته(۲۲ اردیبهشت) در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، گفت: این علم برتر و نوین به انسان کمک می‌کند که هر آنچه را که بخواهیم فرمانده ذهن کنیم.

وی ان ال پی را برنامه ریزی عصبی- کلامی عنوان و خاطرنشان کرد: دوره‌های چهارماهه این علم نوین دنیای جدیدی را به روی فرد می‌گشاید تا راه رسیدن به سعادت و خوشبختی را با آگاهی و شناخت بپیماید و نگرش خود را تغییر دهد.

سال افزون، استراتژیک و تکنیک، ارتباطات، هدف گذاری و تکنیک درمانی را از دوره‌های چهارماهه عنوان کرد و افزود: ارتباطات، کلید طلایی این دوره‌هاست که ۱۲ ساعت تکنیک موثر را آموزش داده تا حال بد افراد به حال خوب تبدیل و تغییر کند.

مدیر اجرایی ان ال پی لنگرود، آشنایی مردم با علم نوین در حیطه ذهن را از مهم ترین اهداف این سیمنار دانست و تصریح کرد: سومین دوره «ان ال پی» در لنگرود به خاطر استقبال مردم این شهرستان برگزار شده است.

وی تبلیغات مردمی را بهترین روش در برگزاری باشکوه این سیمنارها عنوان و اذعان کرد: تداوم چنین سیمنارهایی در گرو حمایت مسئولین استانی است.

سال افزون همچنین از شروع به کار نمایندگی لاهیجان خبر داد و خاطرنشان کرد: انیستو ایز ایران برگزار کننده دوره‌های مختلف آموزشی است.