تله‌کابین ۳ کیلومتری در لنگرود احداث می شود

علیزاده با اشاره به اجرای پروژه چند‌منظوره تله‌کابین در لنگرود، متذکر شد: طول تله‌کابین لنگرود ۳ کیلومتر می باشد که احداث این تله‌کابین در توسعه گردشگری لنگرود و گیلان نقش بسزایی دارد که به‌ زودی عملیات اجرایی ساخت آن آغاز می‌شود.

رضا علیزاده در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز با ابراز خوشحالی از استقبال پرشور مردم از جشنواره بهار نارنج لنگرود، گفت : امیدواریم که این جشن در سال های بعد با شکوه بیشتری جهت ایجاد فضایی سالم و با نشاط برای مردم و معرفی شهرستان لنگرود برگزار شود.

مدیر‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان اظهار کرد : امروزه در دنیا از جشنواره ها به عنوان جذب گردشگری داخلی و خارجی جهت رونق اقتصادی استفاده می شود و ما نیز میتوانیم از این فرصت استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه جشنواره بهار‌نارنج میتواند از جمله فرصت هایی جهت جذب بیشتر گردشگر در لنگرود باشد، تصریح کرد : مشارکت مردمی در رونق جشنواره‌ها تأثیرگذار است و حضور بخش‌ خصوصی در این زمینه اهمیت خاصی دارد.

علیزاده با اشاره به اجرای پروژه چند‌منظوره تله‌کابین در لنگرود، متذکر شد: طول تله‌کابین لنگرود ۳ کیلومتر می باشد که احداث این تله‌کابین در توسعه گردشگری لنگرود و گیلان نقش بسزایی دارد که به‌ زودی عملیات اجرایی ساخت آن آغاز می‌شود.