مسابقات تنیس روی میز قهرمانی بیماران خاص کشور در گیلان آغاز شد

رقابت های انتخابی تنیس روی میز بیماران خاص و پیوند اعضاء قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ، از عصر سه شنبه در شهرستان لنگرود استان گیلان آغاز شد .

به گزارش لنگرنیوز ، مسئول روابط عمومی هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضای گیلان در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت : این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان در سالن ورزشی ولی عصر منطقه چاف شهرستان لنگرود آغاز شده است .

اکبر تمیزکار مستقیم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بر این اساس در این مسابقات ، ۳۰ ورزشکار در بخش بانوان و ۴۰ ورزشکار در بخش آقایان از استان های مختلف کشور حضور دارند .

وی اظهار کرد : ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها به صورت گروهی حذفی با هم رقابت می کنند .

وی ادامه داد : در پایان این مسابقات ، نفرات برتر انتخاب و به تیم های ملی تنیس روی میز بانوان و آقایان پیوند اعضاء و بیماری های خاص ایران دعوت می شوند تا در رقابت های جهانی حضور یابند .

تمیزکار بیان کرد : مسابقات تنیس روی میز پیوند اعضاء و بیماری های خاص قهرمانی جهان ، از روز ۳۰ شهریور ماه سال جاری در کشور آرژانتین برگزار می شود .

رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بیماران خاص و پیوند اعضاء قهرمانی کشور به مدت چهار روز در منطقه ساحلی چاف شهرستان لنگرود در شرق استان گیلان ادامه می یابد .