مسابقات تنیس روی میز قهرمانی بیماران خاص کشور درلنگرود پایان یافت

رقابت های تنیس روی میز بیماران خاص و پیوند اعضاء قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ، عصر جمعه با معرفی نفرات برتر در شهرستان لنگرود پایان یافت .

به گزارش لنگرنیوز،  در این دوره از رقابت ها ، ۲۳ ورزشکار بیماری های خاص و پیوند اعضای رشته تنیس روی میز از استان های مختلف کشور حضور داشتند.

ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، در رده های سنی ۱۸ تا ۲۹ سال ، ۳۰ تا ۳۹ سال ، ۴۰ تا ۴۹ سال و ۵۰ تا ۵۹ سال به صورت دوره ای در سالن ورزشی ولیعصر منطقه چاف شهرستان لنگرود با هم به رقابت پرداختند .

در پایان این مسابقات و در رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال ، سیدمجتبی احمدی از فارس اول شد ، محمد محمدی از اصفهان در مکان دوم قرار گرفت و میلاد پدیدار از گیلان عنوان سوم را کسب کرد .

در پایان رقابت های رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال ، کیوان تیشه گران از کردستان به مقام قهرمانی رسید ، روح الله قموشی از قزوین و جواد رحمانی پناه از تهران به ترتیب دوم و سوم شدند .

همچنین در پایان رقابت های رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال ، بابک فتایی از اصفهان عنوان نخست را به خود اختصاص داد ، برهان خوشبخت از کرمانشاه در مکان دوم قرار گرفت و حسن اسدیار از همدان سوم شد .

در پایان رقابت های رده سنی ۵۰ تا ۵۹ سال نیز ، نادر محمدزاده از آذربایجان غربی با غلبه برابر رقبای خود قهرمان شد ، امیر شاه ملکی از کردستان عنوان دوم را کسب کرد و جمشید نعکوب از اصفهان رتبه سوم را به خود اختصاص داد .

مسابقات تنیس روی میز پیوند اعضاء و بیماری های خاص قهرمانی کشور ، به مدت چهار روز در منطقه ساحلی چاف شهرستان لنگرود در شرق استان گیلان برگزار شد