مسائل تالاب کیاکلایه جدی‌تر پیگیری شود

امام جمعه لنگرود خواستار پیگیری جدی تالاب کیاکلایه لنگرود شد و گفت: این تالاب به مردم تعلق دارد و با همکاری قضات شهرستانی تلاش می‌کنیم این تالاب را حفظ کنیم.

به گزاش لنگرنیوز، حجت الاسلام و المسلمین صدیق ، امام جمعه لنگرود در مراسم تودیع و معارفه دادستان لنگرود که امروز(۳ خرداد) در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، گفت: ما باید با اعتمادسازی و امنیت بخشی بین مردم، بدبینی ها را از بین ببریم و خداوند متعال را در همه کارها در نظر بگیریم.

وی تلاش های دادستان لنگرود را در برخورد با افراد مجرم ستودنی دانست و افزود: تواضع، فعال، حرف شنوا و دلسوز انقلاب بودن از ویژگی های مهم دادستانی است.

حجت الاسلام صدیق خواستار پیگیری جدی تالاب کیاکلایه لنگرود شد و تاکید کرد: این تالاب به مردم تعلق دارد و با همکاری قضات شهرستانی تلاش می‌کنیم این تالاب را حفظ کنیم.

امام جمعه لنگرود ادامه داد: این کار به نیمه راه رسیده و باید با تلاش و همت آن را به مقصد برسانیم و با وقت کشی در این مسیر برخورد می‌کنیم.

فردین امیری، دادستان سابق شهرستان لنگرود نیز در این مراسم حق مداری، مهرورزی و نام نیک به جای گذاشتن را رمز ماندگاری دانست و گفت: کار در دستگاه قضائی وسیع است و رسیدن به نقطه ایده آن باید همواره مدنظر قرار گیرد.

وی با تاکید براینکه قاضی باید در برخورد با اراذل و اوباش سخت و قاطع باشد، تصریح کرد: صلابت و شجاعت قاضی موجب می شود که زورگو بر سرجای خود بنشیند و صفت شجاعت قاضی از بارزترین ویژگی هاست.

امیری با اشاره به اینکه اقدامات پیشگیرانه در سطح شهرستان نیز با کمک فرماندار و اعضای شورای تامین محقق شده، افزود: قاضی باید در درجه اول اسوه اخلاق باشد.

وی موجودی اول پرونده در دوران تصدی خود را بیش از چهار هزار پرونده عنوان و تصریح کرد: باقی مانده پرونده نیز در ظرف سه سال خدمت به دو هزار و ۳۳۲ عدد رسیده است.

گفتنی است، فردین امیری، دادستان قبلی لنگرود به سمت رئیس دادگستری املش منصوب شد.