فتح خرمشهر فتح ارزش های اسلامی و انقلابی است/دشمن به دنبال از بین رفتن قدرت و اقتدار ملت ایران است

هادی سیاسی بسیج استان گیلان با بیان اینکه انرژی هسته ای بهانه مذاکرات است، متذکر شد : دشمن به دنبال از بین رفتن قدرت و اقتدار ملت ایران است.

به گزارش لنگرنیوز، سردار نظر علی علیزاده شامگاه گذشته در مراسم گرامیداشت سوم خرداد و تجلیل از ایثارگران در مسجد شهدا(امینی) شهرستان لنگرود، اظهار کرد: مشارکت همگانی و تفکر عاشورایی در جنگ باعث فتح خرمشهر و در نهایت پیروزی در جنگ تحمیلی شد.

جانشین سابق سپاه قدس گیلان گفت : راه ایران راه اسلام است نه راهی که دشمن با نگاره های خود قصد خوراک دهی منفی به جوانان این مرز و بوم نشان میدهد.

وی با بیان اینکه فتح خرمشهر، فقط فتح خاک نبود، افزود : فتح خرمشهر فتح ارزش های اسلامی و انقلابی است.

هادی سیاسی بسیج استان گیلان با طرح این سوال که چرا رهبری امسال را سال همدلی و هم زبانی دولت و ملت قرار داد، تصریح کرد : سال های گذشته شعار سال بر مبنای اقتصاد و همکاری و بعضا در زمینه های فرهنگی از سوی رهبر معظم انقلاب تبیین میشد.

سردار علیزاده اضافه کرد : متاسفانه به جز رهبری، کس دیگری در خصوص شعار سال حرکت عملی در جهت تبیین کلی این شعار انجام نداده است و تا کنون در حد شعار و نصب پرده اقدام شده است.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با اشاره به سه موضوع انتخابات، مذاکرات هسته ای و بیداری اسلامی در منطقه، متذکر شد : این سه موضوع می تواند هم در درون و هم در بیرون برای کشور و از سوی دشمن چالش آفرینی کند که در این خصوص نیازمند توجه بیش تر و همدلی و هم زبانی بیشتر بین مردم و مسئولین است.

وی اظهار کرد : دشمن در خصوص انتخابات، مذاکرات هسته ای و بیداری اسلامی برنامه ریزی و قصد دارد با با دو قطبی کردن و ایجاد شکاف بین مردم، آن ها را در برابر هم قرار دهند.

جانشین سابق سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دولت باید خود را با آرمان های مردم و انقلاب اسلامی تطبیق دهد، اظهار کرد : امریکا از اول انقلاب تاکنون در مذاکره های مختلف خلف وعده کرده است.

علیزاده افزود : دشمن در حال ایجاد غلط باور در بین مردم است که مشکلات کشور با مذاکرات حل می شود، این در حالی است که نگاه و تاکید رهبر معظم انقلاب نگاه به درون کشور و خودکفایی است.

هادی سیاسی بسیج استان گیلان با بیان اینکه انرژی هسته ای بهانه مذاکرات است، متذکر شد : دشمن به دنبال از بین رفتن قدرت و اقتدار ملت ایران است.

وی اظهار کرد : تنها سود مذاکره با امریکا این است که نمی توان هیچگاه به آنان اطمینان کرد و امریکا همواره در فکر تامین منافع خود در جهان است.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با بیان اینکه جنگ با امریکا، جنگ اعتقادی است ادامه داد : مسیر کشور، مسیر پیشرفت است و اگر قرار است ایران در بحث انرژی هسته ای عقب بنشیند، پیشرفت معنایی نخواهد داشت.