احتمال قطع موبایل ۱۴ نماینده مجلس بدلیل بدهی میلیونی!
احتمال قطع موبایل ۱۴ نماینده مجلس بدلیل بدهی میلیونی!

همواره زندگی شخصی و میزان هزینه های رجال سیاسی در کشور برای مردم عادی از جذابیت بالایی برخوردار است و برای نمونه بسیاری از افراد برایشان جالب است یک شخصیت و یا مدیر سیاسی در ماه چقدر حقوق می گیرد؟ چند مسافرت خارجی و داخلی دارد؟ و یا قبض تلفن همراه او در هر ماه چقدر است؟

به گزارش لنگرنیوز، سایت ناطقان نوشت: در ایام اخیر قبض تلفن همراه برخی نمایندگان مجلس از سقف تعیین شده توسط مخابرات بالاتر رفته است و احتمال قطع خط همراه برخی نمایندگان وجود دارد.

یک منبع آگاه به این سایت گفت: بر اساس قوانینی که شرکت مخابرات دارد، اگر هزینه های مشترکین از سقف تعیین شده ای بالاتر برود از طریق پیامک به آنها اطلاع داده می شود تا از قطع زودهنگام خط آنها جلوگیری شود، اما برای مدیران و شخصیت های ارشد سیاسی با توجه به حساسیت جایگاهشان سقفی بالاتر از حد معمول پیش بینی شده است که این دسته از مشترکین خاص با مشکلی مواجه نشوند.

این منبع آگاه ادامه داد: گویا در یک هفته اخیر به برخی نمایندگان پیرامون بالا رفتن هزینه های تلفن همراهشان و عدم پرداخت قبوض مربوطه اطلاع رسانی پیامکی شده است و برخی از این عزیزان اقدام به پرداخت هزینه مربوطه نموده اند، ولی تعداد ۱۴ نفر از نمایندگان محترم مجلس تا امروز (۳خرداد ۹۴) قبوض تلفن همراهشان پرداخت نشده است.

و در ادامه پیرامون جزئیات بدهی این نمایندگان گفت: عموم این قبض ها ارقامی بالای یک میلیون تومان دارند و در صورت عدم پرداخت تا پایان وقت اداری امروز، احتمال قطع تلفن آنها بسیار زیاد است.

گفتنی است؛ با توجه به اینکه وکلای ملت در سال پایانی مسئولیتشان و در نتیجه نزدیک شدن به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار دارند، بعید نیست رسیدن هزینه تلفن همراه برخی نمایندگان به چنین رقم های قابل توجهی، به انتخابات پیش رو بی ارتباط نباشد.