کنسرت خواننده هتاک گیلانی در تالار وزارت کشور!
کنسرت خواننده هتاک گیلانی در تالار وزارت کشور!

صدور مجوز اجرای زنده پرواز همای در حالی بوده است که این خواننده در طی هشت سال بدترین توهین ها را به اسلام؛ قران؛ جمهوری اسلامی و مقام والای ولایت داشته است.

به گزارش لنگرنیوز،در حالی که در گوشه و کنار این کشور همه مردم خود را برای جشن نیمه شعیان آماده می کنند؛ معاونت هنری وزارت ارشاد بعد از ۸ سال مجوز اجرای کنسرت “پرواز همای” را در تالار وزارت کشور آن هم برای ۲ شب صادر کرد و تمام بلیت های این کنسرت هم در ۶ ساعت به سرعت به فروش رسید.

بنا براین گزارش صدور مجوز اجرای زنده پرواز همای در حالی بوده است که این خواننده در طی هشت سال بدترین توهین ها را به اسلام؛ قران؛ جمهوری اسلامی و مقام والای ولایت داشته است.

وی که سال ها در ایران نبوده و در امریکا و استرالیا به اجرای برنامه پرداخته است اخیراً به ایران آمده و شنیده شده است که با وساطت چند تن از عوامل معاونت هنری توانسته است به راحتی مجوزش را اخذ کند.

این خواننده هتاک در تمام اجراهایش دو عدد کوزه در زیر دستانش قرار می دهد که با کوزه های موسیقی متفاوت است و نشانه ای از علاقه ایشان به می و مستی است و اشعاری که تاکنون خوانده است همگی شامل توهین به بهشت و دوزخ و اعتقادات اسلامی است.

این خواننده در گفت و گویی هم که در این راستا داشته عنوان داشته است انتقادات دیگران برایش اهمیتی ندارد و دولت به خوبی با موسیقی او همراهی کرده است.

حال مسئله ای که مطرح می شود این است که به راستی چرا تمام خارج نشینانی که به راحتی علیه نظام مصاحبه کرده و سال ها به دلیل زیر پا گذشاتن ارزش ها انقلاب امکان اجرا در کشور را نداشتند همگی در دولت تدبیر و امید؛ به راحتی در داخل کشور به اجرای کنسرت می پردازند.

آیا اهانت به مقدسات و موضع گیری علیه نظامی که برای حفظ آن قطره قطره خون شهدا ریخته شده است جرم محسوب نمی شود که اینگونه جیب های چنین افرادی را برای دوباره رفتن به خارج از کشور پر می شود؟!