کتاب «امام بزرگوار ما» منتشر شد
کتاب «امام بزرگوار ما» منتشر شد

کتاب «امام بزرگوار ما» مجموعه سخنرانی‌های رهبر انقلاب از سال ۶۹ تا ۹۳ از سوی نشر بیست و هفت و موسسه بشارت منتشر شد.

به گزارش لنگرنیوز، کتاب «امام بزرگوار ما» شامل متن بیانات رهبر انقلاب اسلامی از سال ۱۳۶۹ تا سال ۱۳۹۳ از سوی بیست و هفته روانه بازار کتاب شد.

با توجه به اینکه رهبر انقلاب به طور معمول در سال چند سخنرانی محوری دارند  و در باقی سخنرانی‌ها به تبیین مسائل می‌پردازند بدون شک یکی از سخنرانی‌های محوری و مبنایی معظم‌له سخنرانی ۱۴ خرداد ایشان به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) است.

از همین رو این کتاب می‌تواند روشن‌کننده مسیر حرکت انقلاب در طول سال‌های زعامت رهبر انقلاب بر کشتی انقلاب اسلامی باشد. از همین رو کتاب «امام بزرگوار ما» بعد گذشت بیش از ربع قرن از آغاز زعامت رهبر انقلاب اثری مهم و مفید برای آنهایی که می‌خواهند جریان حرکت انقلاب را بشناسند باشد.

این کتاب متن سخنان رهبر انقلاب از سال ۱۳۶۹ تا سال ۱۳۹۳ است که به تفکیک منتشر شده و ناشر سعی کرده تا از میان سخنان رهبری مهم‌ترین موضوع را استخراج کرده و آن سال را با همین نام در ابتدا نام‌گذاری کند.

وجه تسمیه این کتاب نیز به این خاطر است که رهبر انقلاب برای یاد کردن از نام امام خمینی(ره) در سخنان‌شان از عبارت «امام بزرگوار ما» استفاده می‌کنند و این عبارت پرکاربردترین عبارت در سخنان معظم‌له است.

کتاب «امام بزرگوار ما» که انتشارات بیست و هفت و موسسه بشارت آن را به صورت مشترک منتشر کرده‌اند، در ۴۶۷ صفحه و ۶ هزار نسخه با قیمت ۱۶ هزار تومان روانه بازار کتاب شده است.