انتخاب به موقع رهبری بعد از رحلت امام (ره) نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کرد
انتخاب به موقع رهبری بعد از رحلت امام (ره) نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کرد

دبیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به حضور گستره مردم در مراسم تشیبع پیکر ملکوتی امام خمینی(ره) گفت: پس از رحلت امام(ره) انتخاب به موقع رهبری توسط مجلس خبرگان نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

به گزارش لنگرنیوز، آیت‌الله مقتدایی پیش از ظهر امروز در ملایر در مراسم بیست و ششمین سالگرد ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی اظهار داشت: در اواخر عمر امام خمینی(ره) بسیاری از دشمنان اسلام و انقلاب، تبلیغات وسیعی در این رابطه که انقلاب پس از امام(ره) دوام نمی‌آورد، داشتند.

وی افزود: ‌بعد از رحلت ایشان حضور گسترده مردم در مراسم تشییع امام خمینی(ره) و همچنین انتخاب به موقع رهبری توسط مجلس خبرگان نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

آیت‌الله مقتدایی با تاکید بر اقدام به موقع مجلس خبرگان رهبری در انتخاب مقام معظم رهبری عنوان کرد: دید باز امام خمینی(ره) در دستور تشکیل مجلس خبرگان سبب شد تا انقلاب از چالش‌های احتمالی دور بماند.

وی نیاز امروز کشور ما را همدلی و همزبانی که مقام معظم رهبری آن را به عنوان شعار سال انتخاب کرده‌اند، دانست و سپس با اشاره به میلاد حضرت مهدی (عج) گفت: خداوند به مومنان وعده داده که وارثان زمین می‌شوند که این وعده محقق می‌شود.

مقتدایی افضل عبادات در زمان غیبت را انتظار فرج دانست و افزود: طبق احادیث هیچ کس جز خود خدا از زمان ظهور خبر ندارد و کسانی که وقت فرج را تعیین می‌کنند از دروغگویان هستند.