اگر جلوی تحریف را نگیریم بعضی‌ها می‌گویند خواب دیدیم امام مخالف غنی‌سازی بود!
اگر جلوی تحریف را نگیریم بعضی‌ها می‌گویند خواب دیدیم امام مخالف غنی‌سازی بود!

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر در مقابل تحریف شخصیت امام ایستادگی نکنیم عده‌ای فردا می‌آیند و می‌‌گویند خواب دیدیم که امام گفت شعار مرگ بر آمریکا را نگویید یا اینکه غنی سازی نکنید.

به گزارش لنگرنیوز، حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله با تحریف شخصیت امام(ره) اظهار داشت: متاسفانه طی چند ماه گذشته عده‌ای رو به تحریف شخصیت امام خمینی (ره) آروده‌اند و چیزهایی را به ایشان نسبت می‌دهند که حقیقت ندارد امام(ره) فردی با استقامت و استوار بود ایشان حرف‌شان کاملا مشخص است و هر آنچه که می‌خواستند بگویند در صحیفه، سخنرانی‌ها و کتاب‌هایشان فرموده‌اند که فیلم آن هم موجود است.

وی با بیان اینکه رهبری معظم انقلاب حجت را تمام کردند و در سخنرانی خود جلوی تحریف شخصیت امام (ره) را گرفتند، تاکید کرد: اگر در مقابل تحریف شخصیت امام ایستادگی نکنیم عده‌ای فردا می‌آیند و می‌‌گویند خواب دیدیم که امام گفت شعار مرگ بر آمریکا را نگویید یا اینکه غنی سازی نکنید لذا هشدار رهبری فرزانه انقلاب بسیار به جا بود.

شجونی ادامه داد: گاهی خواص بی‌بصیرت سخنانی را به امام (ره) نسبت می‌دهند که انسان تعجب می‌کند این‌ها باید بدانند که امروز مردم مشی و راه امام(ره) را کاملا شناخته‌اند و صحبت‌های بی اساسی که به امام(ره) نسبت داده می‌شود را باور نمی‌کنند.