استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مراحل پایانی/امکان طرح استیضاح فانی در جلسه امروز مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: چون طرح استیضاح فانی را کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تحویل هیئت رئیسه داده است،به هر حال روند استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مراحل پایانی است به زودی نهایی می شود.

به گزارش لنگرنیوز، ابولقاسم خسروی سهل آبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلام در گفت و گو با خبرنگار راه دانا در خصوص مطرح شدن استیضاح فانی در کمیسیون آموزش اظهار داشت: در خصوص خبر مطرح شدن استیضاح فانی باید گفت که نامه  استیضاح فانی تقدیم هیئت رئیسه شده و  امکان دارد امروز در صحن مجلس مطرح شود.

 

وی در ادامه افزود: چون طرح استیضاح فانی را کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تحویل هیئت رئیسه داده است،به هر حال روند استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مراحل پایانی است و به زودی نهایی می شود.

 

به گزارش دانا، جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت وگویی عنوان کرده است ،باتوجه به این که بیش از ۶۰ نفر از نمایندگان درخواست خود مبنی بر استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کرده‌اند کمیسیون به این موضوع رسیدگی کرد اما از آن‌جایی که پیش از این با وزیر آموزش و پرورش جلساتی برگزار شده اما نمایندگان قانع نشده‌اند به احتمال زیاد روز سه‌شنبه درخواست خود را به هیات رییس مجلس برای اعلام وصول تقدیم کنند.