اعطای نشان درجه یک به سینماگران + تصاویر

به گزارش لنگرنیوز ،مراسم تجلیل از اعضای هیات داوران سی و سومین جشنواره فیلم فجر و اعطای نشان درجه یک هنری به جمعی از اهالی سینما شامگاه دوشنبه با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هتل پارسیان آزادی برگزار شد. همزمان با مراسمی که برای تقدیر از هیات انتخاب و هیات داوری […]

به گزارش لنگرنیوز ،مراسم تجلیل از اعضای هیات داوران سی و سومین جشنواره فیلم فجر و اعطای نشان درجه یک هنری به جمعی از اهالی سینما شامگاه دوشنبه با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.

همزمان با مراسمی که برای تقدیر از هیات انتخاب و هیات داوری سی و سومین جشنواره فیلم فجر برگزار شد‌، ۱۹ هنرمند با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی‌ و رضا میرکریمی‌ مدیرعامل خانه سینما‌، گواهینامه درجه یک هنری را که معادل مدرک دکتری است‌، دریافت کردند.

براساس این گزارش اسامی این هنرمندان به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است: عبدالله اسکندری‌، محمدرضا اصلانی‌، منوچهر اسماعیلی‌، پرویز بهرام‌، کیومرث پوراحمد،‌ هدیه تهرانی، ابوالحسن داوودی، مسعود جعفری جوزانی‌، احمدرضا درویش‌، زنده یاد احمدرسول زاده‌، علیرضا زرین دست‌، خسرو سینایی‌، جهانبخش سلطانی‌، کیانوش عیاری‌، رضا کیانیان‌، غلامحسین لطفی‌، جلال مقامی‌، منوچهر محمدی‌ و علی معلم.

این هنرمندان در برنامه‌ای که در هتل پارسیان آزادی برگزار شد، گواهی نامه خود را دریافت کردند.

در این برنامه همچنین از علیرضا رضاداد، دبیر سی و سومین جشنواره فیلم فجر نیز تقدیر شد و حکم محمد حیدری دبیر جشنواره سی و چهارم فیلم فجر به او ارایه شد. عکس های حسین اسماعیلی عکاس مهر، محمدعلی نجیب عکاس ایسکا، مهدی جعفری عکاس ایرنا و حمیدرضا دستجردی عکاس ایسنا از این مراسم را در زیر می بینید.