موج حمایت حزب الله لنگرود از گزاره برگ ملی هسته ای در جوار شهدای گمنام + تصاویر(۳)
موج حمایت حزب الله لنگرود از گزاره برگ ملی هسته ای در جوار شهدای گمنام + تصاویر(۳)

عصر امروز جمعی از مردم حزب الله لنگرود در حمایت از برگ گزاره ملی هسته ای در جوار مزار شهدای گمنام لنگرود گرد هم آمدند تا حمایت خود از مذاکره کنندگان و انزجارشان از زیاده خواهی امریکا را اعلام کنند.

به گزارش لنگرنیوز، عصر امروز جمعی از مردم حزب الله لنگرود در حمایت از برگ گزاره ملی هسته ای در جوار مزار شهدای گمنام لنگرود گرد هم آمدند تا حمایت خود از مذاکره کنندگان و انزجارشان از زیاده خواهی امریکا را اعلام کنند.

مردم در این تجمع بعد از قرائت زیارت عاشورا، با سردادن شعار های مرگ بر امریکا، اعلام کردند که هرگونه زیاده خواهی امریکا علیه ایران را مردم کشور محکوم و در زیر سایه ولایت فقیه در برابر دشمن ایستادگی میکنند.

در پایان متن گزاره ملی که شامل ۶ بند می باشد قرائت شد.

متن این گزاره برگ مردمی به شرح ذیل است:
“بسم الله الرحمن الرحیم”
ما ملت ایران با تأسی به رهبر حکیم خود و با تاکید بر مواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور  با انتشار این گزاره برگ ملی، شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر می دانیم:
اصل یک: تمام تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و همزمان با امضاء توافقنامه کاملاً لغو(نه تعلیق) شود.
اصل دوم: دستاوردهای هسته ای در حد نیازهای واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود.
اصل سوم: هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای و هیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوط وجود نداشته باشد.
اصل چهارم: هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی اعمال نشود.
اصل پنجم: هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست.
اصل ششم: توافق هسته ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.

ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق باید در توافقنامه هسته ای رعایت شود وگرنه مصداق توافق بد است و یک قرارداد تحمیلی، استعماری و غیرقانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران اجازه امضای قراردادی بدون رعایت اصول ۶ گانه فوق را ندارد.»