خوداری از گناه برترین عمل در ماه خداست

امام جمعه لنگرود، برترین و افضل ترین عمل در ماه رمضان را خوداری از گناه دانست و گفت: چشم، گوش، زبان، فکر، قلب و تمام اعضا و جوارح انسان باید از گناه پاک باشد.

به گزارش لنگرنیوز، حجت الاسلام و المسلمین مهدی صدیق، امام جمعه لنگرود در همایش دهیاران و شوراهای اسلامی این شهرستان که به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان امروز(۲۴ خرداد) در سالن ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: ماه رمضان، ماه خدا است و گرامی داشتن این ماه فقط وارد شدن به مسجد و نماز جماعت خواندن نیست.

وی با تاکید براینکه حرمت ماه مبار ک رمضان باید حفظ شود، افزود: شوراها، دهیاران و متولیان باید حرمت این ماه را نگه دارند و با دید باز و به دور از حس حسادت و بدبینی به استقبال این ماه مبارک روند.

حجت الاسلام صدیق، برترین و افضل ترین عمل در ماه رمضان را خودداری از گناه دانست و تصریح کرد: چشم، گوش، زبان، فکر، قلب و تمام اعضا و جوارح انسان باید از گناه پاک باشد.

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه مال مردم خوردن، زور گرفتن و خمس ندادن، رزق شیطانی است، خاطرنشان کرد: غذای سر سفره باید حلال باشد و در ماه مبارک رمضان رزق حلال باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام صدیق تاکید کرد: در ماه رمضان برخوردها نیز باید همانند برخورد روزه داران واقعی باشد.