مگر می شود آب خوردن ما نیز دست دیگران باشد/ نگویید «و من یتوکل علی آمریکا و اروپا»
مگر می شود آب خوردن ما نیز دست دیگران باشد/ نگویید «و من یتوکل علی آمریکا و اروپا»

فرمانده قرارگاه عمار گفت: من با این کلام که گفتند حتی آب خوردن ما به تحریم ها ارتباط دارد مخالف هستم؛ این حرف، قرآنی نیست و در مکتب توحید جا ندارد.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از درسیاهکل، حجت الاسلام مهدی طائب در اربعین عروج شهادت گونه جانباز و پاسدار سرافراز اسلام حسن عبدالله پور اظهار داشت: من با این کلام که گفتند حتی آب خوردن ما به تحریم ها ارتباط دارد مخالف هستم؛ این حرف، قرآنی نیست و در مکتب توحید جا ندارد.

 

وی با بیان اینکه مسلمان مؤمن به قرآن اینگونه سخن نمی گوید، گفت: آنها عددی نیستند؛ مگر می شود که آب خوردن ما نیز دست آنها باشد؟ خداوند در قرآن کریم می فرماید تو و دشمن تو را من آب و غذا می دهم.

فرمانده قرارگاه عمار تصریح کرد: هرچیزی که در عالم وجود دارد برای خداوند است و رزق و روزی دست خداوند می باشد. به قول قدیمی ها این حرف را نزنید که خداوند خشمش می گیرد و این یک واقعیت است.

 

حجت الاسلام طائب تأکید کرد: خداوند در قرآن فرمود «و من یتوکل علی الله فهو حسبهو» نه اینکه و «من یتوکل علی آمریکا»، «و من یتوکل علی اروپا». ما موظف به تکلیف هستیم، من و شما وظیفه داریم که گندم را زیر خاک بندازیم و از خداوند رزق و روزی بخواهیم.

وی ادامه داد: خدا نکند که در کربلا ابا عبدالله الحسین (ع) را تنها بگذاریم به خاطر اینکه آب و نان گیرمان بیاید. البته اینگونه نخواهد شد زیرا این مردم امتحان خود را پس داده اند و این حرفها نیز هیچ وقت به وجود نمی آید.

 

فرمانده قرارگاه عمار خاطرنشان کرد: شهدا سَبُک بالانی بودند که مسیر شهادت را انتخاب کردند. برخی از آنها در میدان نبرد به شهادت رسیدند و برخی نیز به تعبیر مقام معظم رهبری با جانبازی و تحمل سختی ها هر روز به شهادت می رسند.

حجت الاسلام طائب بیان کرد: با بیان اینکه مقام معظم رهبری در درجات عرفانی بسیار بالا است، گفت: ایشان زمانیکه به دیدار یکی از جانبازان رفتند درگوشی به این جانباز فرمودند که من را در این دنیا دعا کن و در آن دنیا نیز برای من شفاعت کن.

خداوند تمامی ابرقدرتها را به برکت شهدا و با استقامت ملت ایران خاک کرده است

وی با بیان اینکه ملت ایران مانند مولای خود امام علی (ع) مظلوم است، گفت: ایران را تحریم می کنند و می گویند که ما منطقه را به هم زده است، اما طالبان و تروریست های منطقه را آمریکایی ها به وجود آورده اند.

 

فرمانده قرارگاه عمار تصریح کرد: آمریکا دور تا دور کشور ما حضور نظامی دارد اما به دلیل وجود شهدای ما آنها جرأت نمی کنند به این کشور لطمه ای بزنند و مانند این است که دور کشور ما خطی کشیده شده است.

حجت الاسلام طائب ابراز کرد: با بیان اینکه آنهایی که در راه خدا شهید می شوند زنده اند، گفت: شهید عبدالله پور که امروز برای وی در اینجا جمع شده ایم از دنیا نرفته است و لبنان، سوریه، عراق و یمن را شهدا نگه داشته اند.

وی با بیان اینکه تمام تلاش دشمن این است که ما را از مقاومت و ایستادگی برگرداند، افزود: امروز خداوند تمامی ابرقدرتها را به برکت شهدا و با استقامت ملت ایران خاک کرده است.

فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به تحولات منطقه گفت: چند سال قبل تنها بودیم اما هم اکنون از تنهایی درآمده ایم و خداوند یمنی ها را برای ما فرستاده است.

حجت الاسلام طائب بیان کرد: عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن گفته است که به امید خداوند نماز پیروزی را در کنار خانه خدا خواهیم خواند و این همان حرفی است که امام خمینی (ره) پس از شهادت حجاج ایرانی فرموده بودند.

از خداوند می خواهم حج را با حضور امام زمان (عج) به ما بدهد

وی خاطرنشان کرد: صدام بچه های ما را پرپر کرد به همین دلیل تا زمانی که این جنایتکار بر مسند قدرت بود برای زیارت به عراق نرفتم و پس از آن نیز گفتم تا زمانی که آمریکا در عراق حضور دارد برای زیارت به این کشور نمی روم.

 

فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به خباثت های رژیم آل سعود تصریح کرد: می بایست از خداوند بخواهیم تا حج را با حضور امام زمان (عج) به ما بدهد. به امید خداوند حج آزاد می شود و وهابی ها از بین خواهند رفت.

نفس کشیدن روزه دار در ماه مبارک رمضان عبادت است

حجت الاسلام طائب با بیان اینکه خداوند در ماه مبارک رمضان به جنس هایش چوب حراج می زند، گفت: قبل از این ماه می بایست ذکر بگوییم تا ثوابی برای ما نوشته بشود اما در این ماه مبارک خداوند برای نفس کشیدن روزه دار نیز ثواب سبحان الله گفتن را می نویسد.