گلدسته های آستان امامزاده حسن کومله تخریب و تعویض می شوند + تصاویر
گلدسته های آستان امامزاده حسن کومله تخریب و تعویض می شوند + تصاویر

رئیس اداره اوقاف با بیان اینکه طبق قرار داد، قرار است تا قبل از عید فطر گلدسته های جدید نصب شوند، ادامه داد : هزینه تخریب گلدسته های فعلی و پایه گذاری و نصب گلدسته های جدید ۲۲۰ میلیون ریال پیش بینی شده است.

مهدی بازدار در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز، با آغاز به کار مرمت و بازسازی  آستان امامزاده حسن کومله، اضافه کرد : این کار در چند فاز انجام می شود که در فاز نخست، گلدسته های حرم مطهر تعویض می شوند.

رئیس اداره اوقاف با بیان اینکه طبق قرار داد، قرار است تا قبل از عید فطر گلدسته های جدید نصب شوند، ادامه داد : هزینه تخریب گلدسته های فعلی و پایه گذاری  و نصب گلدسته های جدید ۲۲۰ میلیون ریال پیش بینی شده است.

وی یاداور شد : کاشی کاری قرآنی در پیرامون حرم مطهر، دیوار کشی و محصور کردن آستان مقدس و ساخت وضو خانه و سرویس بهداشتی از دیگر اقدامات اوقاف در آستان امامزاده حسن کومله است که در فازهای بعدی انجام میگیرد.

حجت الاسلام مهدی بازدار از برگزاری طرح نشاط معنوی در ایام تابستان خبرداد و اظهار کرد : طرح نشاط معنوی در ۱۴ بقعه متبرکه شهرستان لنگرود و در قالب برنامه های فرهنگی، برنامه های قرآنی، نقاشی کودکان و … برگزار می شود که علاقه مندان جهت شرکت در این طرح می توانند به مسئول فرهنگی بقاع متبرکه مراجعه کنند.

گفتنی است گلدسته های بتونی آستان امامزاده حسن کومله، روز گذشته چهارشنبه تخریب شد که در تصاویر قابل مشاهده است.

2 3 4 5