مسابقه عکاسی با عنوان «امام زادگان شهر من» + شرایط شرکت در مسابقه

رئیس اداره اوقاف لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز، از برگزاری مسابقه عکاسی با موبایل از امام زادگان شهرستان لنگرود خبرداد.

رئیس اداره اوقاف لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز، از برگزاری مسابقه عکاسی با موبایل از امام زادگان شهرستان لنگرود خبرداد.

حجت الاسلام مهدی بازدار گفت :این مسابقه به شکل آزاد و در قالب عکاسی با گوشی های تلفن همراه برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت شرکت در آن حداکثر تعداد سه تصویر از امامزادگان و بقاع متبرکه واقع در حوزه جغرافیایی شهرستان لنگرود تهیه کنند.

وی با بیان اینکه این مسابقه از ۱ تیر آغاز می شود، اظهار کرد : شرکت کنندگان می توانند آثار خود را حداکثر تا ۲۰ مرداد سال جاری، به دبیرخانه مسابقه در اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود ارسال کنند.

رئیس اداره اوقاف لنگرود اضافه کرد :به آثار برتر دریافتی پس از داوری، در همایش بزرگداشت امام زداگان شهرستان لنگرود که در دهه کرامت برگزار خواهد شد جوایزی اهدا خواهد شد.

علاقمندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مسابقه در ساعات اداری با واحد فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف لنگرود از طریق شماره تماس ۴۲۵۲۳۴۳۹ تماس حاصل نمایند.

راه های سریع ارسال آثار و شرکت در مسابقه :

اول : ارسال دستی آثار به دبیر خانه مسابقه واقه در اداره اوقاف لنگرود در قالب چاپ با کیفیت بر روی کاغذ های a4  و یا در قالب cd

دوم : ارسال آثار از طریق شماره ۰۹۳۸۱۷۴۳۵۵۱

ارسال ایمیل به آدرس hsl1054@yahoo.com

1