تجمع تعدادی از کارگران مرغ کیسم جلوی فرمانداری آستانه‌اشرفیه
تجمع تعدادی از کارگران مرغ کیسم جلوی فرمانداری آستانه‌اشرفیه

تعدادی از کارگران مرغ کیسم آستانه‌اشرفیه در اعتراض به عدم دریافت مطالباتشان جلوی فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از آستان‌خبر، بیش از ۲۰ نفر از کارگران کشتارگاه مرغ کیسم در اعتراض به عدم دریافت حقوق و مطالباتشان با حضور در فرمانداری این شهرستان مراتب اعتراض خود را اعلام کردند.

یکی از کارگران حاضر در تجمع در گفتگو با خبرنگار آستان‌خبر با ابراز ناراحتی شدید از عدم پیگیری مسئولان نسبت به وضعیت پیش آمده برای کارگران گفت: شش ماه است که خبری از حقوق و عیدی نیست.

وی افزود: در ایام تعطیلات عید نوروز علی‌رغم فروش مرغ توسط شرکت و استفاده مسافران، ما تنها نظاره‌گر تفریحات مسافران بودیم ولی خودمان استتاعت مالی برای استفاده از تعطیلات را نداشتیم.

01

یکی دیگر از جوانان حاضر در تجمع با بیان اینکه ما حتی به نانوایی محلمان بدهکار هستیم اظهار کرد: چند ماه پیش نیز برای بیان مشکلاتمان در فرمانداری شهرستان حضور پیدا کردیم که متأسفانه آن زمان نیز حضورمان بی‌ثمر بوده است.

این کارگر کشتارگاه مرغ کیسم با اشاره به پاسخ‌های رئیس کشتارگاه به کارگران گفت: رئیس کشتارگاه به ما می‌گوید که من از دولت طلب دارم شما بروید از دولت پولتان را بگیرید؛ این مقدار را هم که به شما داده‌ام اشتباه کرده‌ام.

یکی دیگر از کارگران حاضر که با چهره‌ای ناراحت تکیه بر درخت زده بود گفت: امشب باید تکلیفمان را روشن کنیم و حقمان را خودمان بگیریم.

وی افزود: صاحب کشتارگاه در صورتی دم از بی‌پولی می‌زنده که شیفت شب کشتارگاه فعال است و شرکت نیز فروش خود را دارد.

گفتنی است این دومین بار طی چند ماه اخیر است که شاهد اعتراض کارگران مرغ کیسم به صورت تجمع در جلوی درب فرمانداری آستانه‌اشرفیه هستیم.