خانم مرعشی!‌ از خدا بترسید/هتاکی به قوه قضاییه «تقلب و پدرسوخته بازی» است!!

خانم مرعشی! اگر این گستاخی هتاکانه و توهین‌آمیز به قوه قضاییه، کلید و اسم رمز یک آشوب جدید و لشکرکشی خیابانی باشد که ظاهراً تدارک دیده‌اید و جهت خلاصی فرزند مجرم خود ممکن است به آن مبادرت ورزید، صادقانه بگویم اشتباه کرده و فریب خورده اید و فتنۀ امریکایی- اسراییلی سال ۸۸ که سرکار عِلیّه بانی اصلی و آتش بیار معرکۀ آن بودید، هرگز تکرار نخواهد شد!!

به گزارش«لنگرنیوز» به نقل از راه دانا، اکبر پریچی نوشت: خانم عفت مرعشی همسر محترم آقای هاشمی رفسنجانی و مادر مجرم اقتصادی- امنیتی آقای «مهدی هاشمی»- که طبق قوانین موضوعه و رسیدگی طولانی  دادگاه محترم رسیدگی کننده و همچنین تأیید و تشدید حکم از سوی قضات شریف دادگاه محترم تجدیدنظر استان تهران به تحمل کیفر ۱۰ سال حبس محکوم شده است- در اقدامی بی سابقه و اظهاراتی بی پروا و توهین آمیز و دور از اخلاق و وجدان اجتماعی، ضمن هتاکی به قوۀ قضاییه و قضات محترم و قانونمدار صادر کننده و تأیید کنندۀ حکم قانونی مجرم فوق الاشاره، طبق گزارش یک خبرگزاری گفته است: «حکم آقای هاشمی یعنی تقلب، تقلب، پدرسوخته بازی». وی ضمن تمسخر حکم صادره و در پافشاری و تکیه بر نظر نادرست خود، ادامه داده است: «بروید و همین را بزنید». (خنده)

خانم عفت مرعشی در پایان اظهارات هتاکانه، توهین آمیز و ساختارشکنانه‌اش؛ تأکید نموده است: «بروید بنویسید که خانم هاشمی گفت که، پدرسوخته بازی بوده و حکمش (حکم مهدی هاشمی) پدرسوخته بازی بود و حکم نیست»!!!

از قضات محترم و شریفی که مورد هتک حرمت، حیثیت و توهین همسر آقای هاشمی رفسنجانی قرار گرفته اند، به جهت پرداختن به این موضوع پوزش خواسته و امیدوارم نگارنده را با عطوفت و اغماض کریمانه عفو نمایند.

فردی از تبار آقای هاشمی رفسنجانی (مهدی هاشمی) به علت جرایمی روشن و مستنداتی محکم و مدارکی استوار، مورد تعقیب قوۀ قضاییه واقع می شود و پس از بازداشت موقت و با رایزنی‌هایی فشارآمیز و تبدیل قرار بازداشت به قرار وثیقه، به لحاظ تودیع سند (وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی ملک آقای رفسنجانی) آزاد می‌گردد.

پس از چندین و چند ماه بررسی پرونده و تشکیل دادگاه های متعدد برای مشارالیه با حضور و دفاع وکلای حرفه‌ای و آشنا با قانون، سرانجام دادگاه محترم رسیدگی کننده مستند به مواد قانونی آیین دادرسی کیفری و مطابق با اسناد و مدارک در اختیار، نامبرده را به ۱۰ سال زندان محکوم می‌نماید.

با اعتراض مجرم محکوم شده به حکم صادره و لوایح تقدیمی وکلای حرفه‌ای و آشنا با قانون به دادگاه محترم تجدیدنظر محاکم کیفری استان تهران، پرونده و حکم صادره مورد بازبینی و بررسی مجدد قرار گرفته و در نهایت، رأی دادگاه تجدیدنظر تأیید همان رأی دادگاه بدوی است، البته با تأکید بر تشدید مجازات دادنامۀ صادره.

اکنون از خانم عفت مرعشی می پرسیم؛ این سیر قانونی که بسیار هم طولانی شد و حداقل مجازات را برای آقازادۀ جنابعالی و رییس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام فراهم آورد، کجای آن «تقلب، تقلب، پدرسوخته بازی» است؟! آیا جنابعالی به عنوان همسر فردی که خود را فقیه و مجتهد سیاسی می داند، حق و اجازه دارید با بی ادبی و بی نزاکتی و گستاخانه و از سر غرور، حکم حداقلی قضات محترم و شناخته شدۀ دستگاه قضایی برای «فرزند مجرم» خود را «تقلب و پدرسوخته بازی» بخوانید و به تمسخر بگیرید؟!!

چه کسی و کدام مرجع قانونی، به شما حق و اجازه داده که اینگونه بی پروا به قوۀ قضاییه بتازید و ضمن هتاکی و توهین به قضات محترم و شریف پرونده، اینچنین لجام گیسخته پرده دری کنید و با کتمان حقیقتی آشکار، همه را به کیش خود بپندارید؟!!!

خانم مرعشی! شما باید از برج عاجی که در رویاهای خود ساخته اید پایین بیایید و بدانید و یادتان نرود در مقابل قانون، شما و خاندان آقای هاشمی هیچ امتیاز و برتری قابل قبولی نسبت به دیگر آحاد جامعه ندارید و باید پاسخگوی گفتار و کردار غلط و زشت و هنجارشکنانۀ خود باشید…..

دوره و دوران بَگم بیگی و ملکۀ مادر بودن و دخالت‌های بیجای وقیحانه در امور مملکت، مدت‌هاست سپری شده و گویا سرکار عِلیّه هنوز ملتفت نشده‌اید و در این توهم شیرین غرق و گم گشته‌اید که چنان سخنانی بر زبان رانده‌اید!!

فرزند مجرم شما، همانند دیگر مجرمان قانون شکن و سوءاستفاده گر و فرصت‌طلب، باید تاوان جرایم خود را پس بدهد و به مجازات مقرره در قانون گردن نهد و با تمکین از قانون، خدا را شاکر باشد که نهایت رأفت و تخفیف مجازات در حکم قضات محترم و خداترس دستگاه قضایی لحاظ شده وگرنه، به قول معروف؛ باید چنان مجازات می‌شد که مرغان هوا به حالش زاری کنند و برود جایی که عرب نی می‌اندازد….

شاید در فهم و آگاهی و کاربلدی و قانوندانی وکلای محترم آقازادۀ خود دچار تردید شده‌اید، چه آنکه آنان به دنبال اعمال اعادۀ دادرسی و تجدید رسیدگی به پرونده‌اند و لابد به شما یادآور می‌شوند که گفتگوی کوتاه اما خودخواهانه با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، توهین آمیز و واجد صفات مجرمانه است و جنابعالی باید تحت تقیب قضایی قرار بگیرید و هیچکس، نه می‌تواند و نه حق دارد مانع این تعقیب قانونی شود و به فضایی دامن بزند که سنگ روی سنگ بند نشود و امنیت ملی به مخاطره افتد.

خانم مرعشی! اگر این گستاخی به قوه قضاییه، کلید و اسم رمز یک آشوب جدید و لشکرکشی خیابانی باشد که ظاهراً تدارک دیده‌اید و جهت خلاصی فرزند مجرم خود ممکن است به آن مبادرت ورزید، صادقانه بگویم اشتباه کرده و فریب خورده‌اید و فتنۀ آمریکایی- اسراییلی سال ۸۸ که سرکار عِلیّه بانی اصلی و آتش بیار معرکۀ آن بودید، هرگز تکرار نخواهد شد!!

بمانید و ببینید و بر این کابوس سیاه ذهن تان فائق شوید که لااقل، آخرت نزدیک خود را سیاه و ملکوک نسازید و نزد حضرت سبحان (جلّ جلاله) شرمنده و سرافکنده نشوید…. خدا در قرآن کریم فرموده که حتی «ذره المثقال خیر و شر» آدمیان بدون محاسبه و کیفر و پاداش نخواهد ماند. قرآن بخوانید خانم مرعشی و از خدا بترسید.