جناب خاخورزا ! حالا که یک شبه مدیرکل شدی بهتر بود از دایی دفاع نمی کردی!

حسن کربلایی فعال سیاسی اصولگرا در وبلاگ خود نسبت به حوادث اخیر در فضای سیاسی استان واکنش نشان داد.

به گزارش لنگرنیوز ، حسن کربلایی در واکنش به حوادث اخیر در فضای سیاسی استان مطالب جالبی را در وبلاگ خود نوشته است که خواندش خالی از لطف نیست؛

جناب خاخورزا                                      

سلام

در مطلبی تحت عنوان بازخوانی خطبه تاریخی و … در پایگاه سخن پراکنی ….. بهتر بود بجای فرافکنی و درج مطالبی بی پایه و اساس، کمی به عمق مطالب من می اندیشیدی و یا حداقل پیرامون توهینهایی که دایی ارجمندت به بخش اعظمی از این جامعه کرد، مطالبی  می نوشتی.

از نظر جناب دایی آیا شما هم در استقرار مغولها در این کشور نقش داشتید؟(چون شما هم از اعضاء فعال دانشجویی ستاد آقای احمدی نژاد بودی) بهتر بود سکوت میکردی و من هم اصلا تصمیم ندارم به شما پاسخ دهم.

ضمن اینکه بحمدالله فرصتی پیش آمده و یک شبه در این استان مدیرکل شدی، در حالی که میدانی در بین اصولگرایان، اعتدالیون و اصلاحاتیان افرادی شایسته، توانمند و با مدارک و مدارج بالای علمی وجود داشتند ولی شما به مقام و منزلت و حقوق مکفی و وسیله نقلیه دست یافتی. بهتر بود حداقل از سخنان ….. دفاع  نمیکردی.

اگر فرصتی پیش آمد از قدرت تدبیر و وجدان استفاده کن و حداقل در یک مراسم افطاری به او بگو ای دایی چرا چنین سخنانی را بر زبان جاری کردی

آیا دولتمردان نهم و دهم قوم مغول بودند و آیا همه منتقدان دولت فعلی افرادی بی اصل و نسب و بی ریشه اند؟

والسلام

حسن کربلایی