مذاکره کنندگان، در ضرب الاجل هسته ای مراقب جرزنی های امریکا باشند/دولت سرمایه داران فراری را شناسایی کند

امام جمعه کومله خطاب به تیم مذاکره کننده اضافه کرد : مذاکره کنندگان، در ضرب الاجل هسته ای مراقب جرزنی های امریکا باشند.

به گزارش لنگرنیوز، حجت السلام سید جواد سلیمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کومله با اشاره به پیش رو بودن شبهای قدر و شهادت حضرت علی(ع) با بیان اینکه علی(ع)مظهر عدل بود که در راه اجرای عدل از سرزنش هیچ سرزنش کننده ای خوف نداشت افزود : ایشان با زیاده خواهی ها و حب، بغض های شخصی مخالف بودند.

امام جمعه کومله با اشاره به سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی در سال ۶۷، اظهار کرد : حمله کینه توزانه وجنایتکارانه ناوگان امریکایی به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران، مصداق حقوق بشر امریکایی و حمایت از وحشی گری کاخ سفید در قرن ۲۱ است.

وی اظهار کرد : دولت علیه بی حجابی با ابلاغ گوهر حجاب به ادارات و برخورد قانونی با کارمندان بد حجاب اقدام کند.

حجت السلام سلیمانی با توجه به روز مالیات تاکید کرد : نظام مالیاتی کشور دچار سکته شده و فراریها از نظام مالیاتی بی شمارند و لازم است دولت سرمایه داران فراری را شناسایی و طبق قانون با آنان برخورد کند.

امام جمعه کومله خطاب به تیم مذاکره کننده اضافه کرد : مذاکره کنندگان، در ضرب الاجل هسته ای مراقب جرزنی های امریکا باشند و به خاطر زیاده خواهی های امریکا ذوب در زمان نشوند.

وی تاکید کرد : ایران عجله ای برای توافق ندارد وبدون توافق هم چرخه های کشور با مدلی و همزبانی بین مردم و مسئولین خواهد چرخید.

نکته قابل تامل حضور مردم روزه دار بخش کومله در مسجد کوچک و قدیمی جامع شهر کومله بود که جوابگوی این نمازگزاران نبود و لازم است مسئولان هرچه سریعتر به فکر ساخت مصلی نماز جمعه این شهر باشند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10