امروز دشمن با روی‌آوردن به جنگ‌های نیابتی دنبال ضربه‌زدن به اسلام است

امام‌جمعه کومله با اشاره به جنایات صهیونیست‌ها در منطقه خاورمیانه بیان کرد: امروز دشمن با روی‌آوردن به جنگ‌های نیابتی دنبال ضربه‌زدن به اسلام است.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از آستان‌خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد سلیمانی در مراسم نخستین شب قدر در حرم مطهر شهدای آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه شب ۱۹ رمضان شبی است که انسان باید برای شب ۲۳ ماه مبارک خود را آماده کند اظهار کرد: حضور ملائک و فرود آنان به زمین در این شب‌ها زمین را بسیار گران‌قیمت کرده است.

وی با تأکید بر تفاوت آرامش و آسایش در زندگی اذعان کرد: آسایش مربوط به زندگی جسمانی و آرامش مربوط به زندگی معنوی است.

سلیمانی با اشاره به یکی از آیات سوره مبارکه آل عمران بیان کرد: یکی از عوامل بیرونی رسیدن به آرامش، دوری از تطبیق مشکلات و شکست‌های خود در زندگی، به خداوند منان است.

وی با اشاره به عوامل بیرونی رسیدن به آرامش گفت: رسیدگی از مؤمنان و سرکشی به آنها انسان را به آرامش می‌رساند ولی انسان نباید این رسیدگی‌ها را به رخ دیگران بکشد.

امام‌جمعه کومله  افزود: اگر حق مؤمنی بر گردن کسی باشد خداوند رزق و روزی مادی و معنوی از وی خواهد گرفت.

سلیمانی یکی از ویژگی‌های زندگی مجذوبانه را ازخودگذشتگی انسان و معامله تمام وجود خود با پروردگار متعال دانست و افزود: زندگی مجذوبانه زندگی است که انسان در شب قدر می‌تواند به آن برسد.

امام‌جمعه کومله یکی از مشکلات مردم را نداشتن امنیت روانی عنوان کرد و گفت: فقدان امنیت روانی در جامعه برای ملت و دولت محسوس است.

وی با بیان اینکه مجاهدت‌های شهدای گرانقدر ما دشمنان نظام را مجبور به نغییر روش مبارزه با ملت ایران کردده است اظهار کرد: مجاهدت‌های شهدا ترس در دل دشمنان انداخته و امروز شاهد آن هستیم که دشمنان ما استعمار نوین را در منطقه به راه انداخته‌اند.

سلیمانی با اشاره به بصیرت مردم در مقابله با فتنه سال ۸۸ گفت: امروزه دشمن با روی آوردن به جنگ‌های نیابتی به دنبال اسلام‌ستیزی و ترویج اسلام تکفیری، سکولاری و اسلام منهای بصیرت و انقلاب است.