نیروی انتظامی بازویی برای همه دولت‌ها است

احمدی‌نژاد حافظه خوبی داشت و همیشه ارقام را یادآوری می‌کرد./نیروی انتظامی سیاستگذار نیست بلکه مجری سیاست‌ها است به گزارش لنگرنیوز ، سردار اسماعیل احمدی مقدم پیش از ظهر امروز در حاشیه تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی مازندران در نشست خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه تعامل پلیس با دولت جدید اظهار داشت: […]

احمدی‌نژاد حافظه خوبی داشت و همیشه ارقام را یادآوری می‌کرد./نیروی انتظامی سیاستگذار نیست بلکه مجری سیاست‌ها است

به گزارش لنگرنیوز ، سردار اسماعیل احمدی مقدم پیش از ظهر امروز در حاشیه تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی مازندران در نشست خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه تعامل پلیس با دولت جدید اظهار داشت: نیروی انتظامی بازویی برای همه دولت‌ها است که مسئولیت اجرایی کشور را عهده‌دار می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در همه شئون جامعه نقش دارد، تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره حضور موثر داشته است.

 

احمدی مقدم با اشاره به اینکه از دولت‌ها انتظار داریم در رفع نیازها و کاستی‌های نیروی انتظامی در زمینه به روز شدن، حمایت کنند، گفت: البته تاکنون هم این گونه بوده است و نیازهای نیروی انتظامی را کاهش داده‌اند و امیدواریم دولت آقای روحانی هم مثل دولت گذشته در این زمینه پیشگام باشد.

 

به گزارش فارس وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه مهم‌ترین نقطه ضعف دولت گذشته را در چه می‌دانید، اظهار داشت: احمدی‌نژاد حافظه خوبی داشت و همیشه ارقام را یادآوری می‌کرد.

 

احمدی مقدم، خاطرنشان کرد: تنها حوزه‌ای که با هم اختلاف داشتیم در حوزه امنیت اخلاقی بود.

 

وی با بیان اینکه از دولت جدید تقاضا کردیم چنانچه نیاز به بازنگری است، این کار را انجام دهد، گفت: نیروی انتظامی سیاستگذار نیست بلکه مجری سیاست‌ها است و باید آنچه در قانون دیده شده از نیروی انتظامی انتظار داشته باشند.

 

احمدی مقدم با اشاره به اینکه سند عفاف و حجاب در اواخر دولت خاتمی تصویب شد و احمدی‌نژاد روی همه موارد این سند، اتفاق نظر نداشت، تصریح کرد: اکنون فرصت خوبی است دولت جدید در سند عفاف و حجاب بازنگری صورت دهد و انتظارات از پلیس مشخص شود.