دعوت نهادهای مختلف گیلان به حضوری دشمن‌شکن در راهپیمایی روز قدس

سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های مختلف گیلان با صدور بیانیه‌ای جداگانه مردم این استان را به حضوری باشکوه و دشمن‌شکن در راهیمایی روز قدس دعوت کردند.

به گزارش لنگرنیوز ، برخی از سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های مختلف گیلان با صدور بیانیه‌ای جداگانه از مردم این استان برای حضوری دشمن‌شکن و باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

در بخشی از بیانیه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان آمده است: اهالی فرهنگ و هنر با حضور خود در تمام صحنه‌ها و جلوه‌های مبارزه و معارضه بارزترین شکل تعهد را به نمایش خواهند گذاشت.

در ادامه بیانیه مذکور ذکر شده است: روز قدس روز تجلی وحدت اسلامی و انسجام ملی در برابر تجاوزگری و اشغال علیه مظلوم‌ترین مردم جهان است و فلسطین امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند عزم مسلمانان برای رهایی از آوارگی و رنج است.

در بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ضمن دعوت از مردم این استان در راهپیمایی روز قدس، اضافه شده است: همراه با امت مسلمان با رهبر فرزانه انقلاب پیمان می‌بندیم تا رهایی قدس شریف از چنگال غاصبان و به اهتزاز درآمدن پرچم پرافتخار «لا‌اله‌الا‌الله» بر بلندای قبله نخست مسلمانان جهان همواره حامی مقاومت اسلامی بوده و تا نابودی غده سرطانی رژیم غاصب صهیونیسمی از پای نخواهیم نشست.

اداره‌های کل کتابخانه‌های عمومی گیلان، جهاد کشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه علوم‌پزشکی، بسیج رسانه، بسیج دانش‌آموزی، شورا و شهرداری‌، برق منطقه‌ای و … هر کدام با صدور بیانیه‌ای جداگانه ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایت‌های صهیونیسم غاصب، مردم این استان را به حضوری باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.