راهپیمایی روز قدس آغاز انحلال رژیم جعلی صهیونیستی است

فرماندار لنگرود گفت: راهپیمایی روز قدس آغاز انحلال رژیم جعلی صهیونیستی است.

به گزارش لنگرنیوز، رضا جوادپور امروز در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: تمام اقشار مردم در یک روز حساس دور یکدیگر جمع شدند تا وحدت و همدلی خود و همزبانی با مردم مظلوم فلسطین را به نمایش بگذارند.

وی با بیان اینکه فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم شعار راهبردی راهپیمایان روز قدس است، تصریح کرد: سر دادن این شعار پایه‌های متزلزل رژیم سفاک صهیونیستی را از هم می‌پاشد.

فرماندار لنگرود آزادی قدس شریف را آرزوی تمام ملت‌های آزاده و مسلمان جهان دانست و گفت: راهپیمایی باشکوه روز قدس آغاز انحلال رژیم جعلی صهیونیسم است.

وی روز قدس را نمایش همدلی و همزبانی ملت و دولت در حساس‌ترین روز از تاریخ انقلاب و اسلام عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم با اتحاد در جهان اسلام شاهد آزادی قدس و نابودی جنایتکاران باشیم.

جوادپور خاطرنشان کرد: امیدواریم با اتحاد در جهان اسلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری چهره واقعی اسلام را به دنیا نشان دهیم.

وی با بیان اینکه گروه‌های تکفیری و انحرافی داعش درصدد هستند با ارتکاب جنایت‌ها به نام اسلام چهره دین خدا را خدشه‌دار کنند، متذکر شد: با اتحاد جهان اسلام علیه ظلم ستمگران حقایق دین اسلام بر همگان روشن می‌شود.