چهارمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم برگزار شد

در پی اهانت گروه های وهابی و سلفی به ساحت مقدس عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) در ماه مبارک رمضان، این بار مدافعان حرم با لبانی تشنه فریاد یا حسین(ع) و یا زینب(س) را به گوش جهانیان می رسانند و بار دیگر آمادگی خود را برای حراست از حرم سفیر کربلا اعلام می کنند. […]

در پی اهانت گروه های وهابی و سلفی به ساحت مقدس عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) در ماه مبارک رمضان، این بار مدافعان حرم با لبانی تشنه فریاد یا حسین(ع) و یا زینب(س) را به گوش جهانیان می رسانند و بار دیگر آمادگی خود را برای حراست از حرم سفیر کربلا اعلام می کنند.

به گزارش لنگرنیوز، در پی اهانت‌اخیر و تخریب قسمت‌هایی از حرم سفیر و احیاءکننده واقعه کربلا حضرت زینب کبری(س) توسط گروه‌های سلفی و وهابی در ماه مبارک رمضان، ستاد مدافعان حرم با همراهی هیئت الرضا(ع)، کنگره بین‌المللی امام علی‌النقی(ع)، سازمان هنری ـ رسانه‌ای اوج و مؤسسه فرهنگی هنری بشارت چهارمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم را برگزار می‌کند.

 

بدین‌ وسیله از آحاد مردم شیعی و علوی و میهمانان ضیافت‌الله برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آورده تا با لبانی تشنه فریاد یا حسین(ع) و یا زینب(س) خود را در روز شهادت امیرالمؤمنین علی(ع) به گوش جهانیان برسانیم و حمایت همه‌جانبه خود را از حرمین شریفین معصومین (ع) بخصوص عقیله بنی‌هاشم این یگانه بانوی ام المصائب کربلا اعلام نماییم.

 

این مراسم در غروب روز شهادت امیرالمؤمنین(ع) سه‌شنبه ۸ مرداد ماه جاری رأس ساعت ۱۸ در میدان امام حسین(ع) با قرائت قاری بین‌المللی آغاز می‌شود و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان ادامه یافته و با مداحی مداحان اهل بیت(ع) سیدمجید بنی فاطمه، حمید علیمی، جواد مقدم، روح‌ الله بهمنی و عبدالرضا هلالی خاتمه می‌یابد.