نامه سرگشاده‌ای خطاب به سردار احمدی‌مقدم

در پی ضرب و شتم زنی که درهفته قبل و در تهران در حال امر به معروف و نهی از منکر بود ۱۰ هزار نفر از زنان فرهیخته در عرصه های اجتماعی – فرهنگی کشور طی نامه سرگشاده ای را خطاب به سردار اسماعیل احمدی مقدم نوشتند. به گزارش لنگرنیوز ، ۱۰ هزار نفر از […]

در پی ضرب و شتم زنی که درهفته قبل و در تهران در حال امر به معروف و نهی از منکر بود ۱۰ هزار نفر از زنان فرهیخته در عرصه های اجتماعی – فرهنگی کشور طی نامه سرگشاده ای را خطاب به سردار اسماعیل احمدی مقدم نوشتند.

به گزارش لنگرنیوز ، ۱۰ هزار نفر از زنان فرهیخته در عرصه های اجتماعی – فرهنگی کشور طی نامه سرگشاده ای خطاب به سردار اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ضمن تقدیر از زحمات این نیرو در برقراری نظم و تامین امنیت، خواستار برخورد با هتک حرمت کنندگان آمرین به معروف و ناهیان از منکر شدند.

متن این نامه بدین شرح است:

بسمه تعالی

حضور برادر گرامی سردار جناب آقای دکتر احمدی مقدم

فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

بار دیگر بی حرمتی به ساحت ارزش‌ها و ارزشمدارانی که پس از سال‌ها ایستادگی، مقاومت و اهدای خون ده­ها هزار شهید، کلمه حق را اعتلا بخشیده و حریم کرامت انسانی را پاس داشته اند، با آه و حسرت شاهد بودیم.

با کمال تاسف اخیراً شاهد اهانت به دختران محجبه‌ای هستیم که تنها جرم­شان مسئولیت پذیری بوده و از فضای بی بندوباری سازمان یافته دشمنان اسلام و انقلاب به ستوه آمده و به دلیل تذکر صمیمانه، مواجه با هجمه سنگین نقض­کنندگان عفت عمومی می‌شوند. متأسفانه در یکی از این موارد که مامور نیروی انتظامی نیز شاهد این هجمه بوده هیچگونه اقدام حمایتی از دختر محجبه ننموده و عنوان کرده است که ما فقط در برخورد با دزدان مسئولیت داریم. به دلیل عدم برخورد قاطع با فرد نقض کننده عفت عمومی، تعرض به دختر محجبه آمر به معروف ادامه پیدا می‌کند تا اینکه با همیاری مردم فهیم و مؤمن از هتک حرمت به حجاب وی ممانعت می‌شود.

لذا ضمن تقدیر از زحمات بی شائبه نیروی انتظامی و قاطبه مامورین آن در برقراری نظم و تامین امنیت، از شما برادر گرانقدر می‌خواهیم تا با عوامل هنجارشکن و تعرض کنندگان به آمرین به معروف و ناهیان از منکر، برخورد قاطع تری بعمل آید.