دیلی میل:زنان داعش قصد حمله به اروپا را دارند

منابع مطلع مدعی شدند زنان تروریستی داعش قصد دارند این‌بار در قالب جهانگردان به کشورهای اروپایی، آفریقایی و خاورمیانه حمله کنند.

به گزارش لنگرنیوز،گروهک تروریستی داعش قصد اعزام عناصر خود را به کشورهای اروپایی و حمله به مکان‌های مذهبی مسیحی این قاره به هدف ایجاد کشمکش بین ادیان دارد.
فارس- بنوشته روزنامه انگلیسی «دیلی میل» یک کارشناس سوری مدعی شد که قرار است این گروهک تروریستی ۱۰ نفر از یگان خود موسوم به «الخنسا » را برای هدف قرار دادن نمادهای مسیحیت و یا حمله‌های انتحاری به اروپا بفرستد.
گفته می‌شود ۶۰ زن انگلیسی عضو این یگان مخوف داعش هستند و در مراکز تحت اشغال این گروهک برخی با گشت زنی در سطح شهر در حالی که مجز به تفنگ «ای‌کی-۴۷» هستند برخی زنان دیگر را مجبور به اعمال خلاف عفت کرده و البته ماهانه ۱۰۰ پوند انگلیس حقوق نیز دریافت می‌کنند.
بنابر ادعای «فهد المصری» رییس یک موسسه تحقیقاتی سوری این زنان عضو داعش قصد دارند با لباس‌های مبدل برخلاف لباس‌های پوشیده در داعش با ظاهری همانند جهانگردان  به طوری‌که جلب توجه نکند وارد اروپا شوند.
بر پایه این گزارش، هم اینک زنان انگلیس و فرانسوی بسیاری به داعش پیوسته و قرار است بدون جلب توجه آنچنانی و بدون پوشش اسلامی وارد اروپا شوند.
این کارشناس سوری در ادامه به نقل از منابع مطلع  گفت که داعش قصد دارد این‌بار کشمکش بین مسیحیان و مسلمانان را آغاز کند و احتمالا آن‌ها به واتیکان حمله می‌کنند. همچنین گفته می‌شود داعش قصد دارد با گسیل نیروهای زن خود حملاتی را در کشورهای آفریقایی و عربی چون امارات متحده عربی، اردن، ترکیه انجام دهد.